Transport

Kupując samochód za oceanem musimy liczyć się z kosztami jego transportu, zarówno po terenie USA jak również przez ocean. Samochody z USA kupujemy z całej Ameryki. Zakupiony przez nas samochód z USA musi zostać przetransportowany z miejsca zakupu do najbliższego portu gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do Europy.

Transportując zakupione przez klientów samochody po terenie USA (z miejsca zakupu do portu) korzystamy tylko i wyłącznie z dużych i zaufanych przewożników.

- koszt transportu samochodu po terenia USA to średnio około 400$ - (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu, gdzie samochód zostanie zapakowany do kontenera, zakres: od 250$ do 1100$). Dokładny koszt transportu auta po terenie USA wyliczamy naszym klientom przed entualnym zakupem, znając miejsce postoju samochodu.

Samochody kupione w USA transportowane są przez ocean w kontenerach.

- Koszt transportu samochodu z USA w kontenerze to: 1000$ do portu w Bremerhaven

Podane ceny zawierają koszt transportu samochodu przez ocean wraz z załadunkiem, opłatami portowymi (w USA) i odprawą celną - eksportową (w USA).

Na życzenie klienta ubezpieczamy wszystkie wysyłane przez nas auta z USA. Poprzez naszą stronę można samodzielnie sprawdzać aktualną pozycję kontenera.

- Koszt transportu samochodu z portu Bremerhaven do klienta - w każde miejsce w Polsce: 1300 PLN (brutto) - PROFESJONALNA FIRMA TRANSPORTOWA, platforma zamknięta, transport motocykla na specjalnej metalowej palecie przystosowanej do przewozu motocykli, transport ubezpieczony, przewoźnik przy załadunku dokładnie sprawdza motocykl, robi raport ewentualnych uszkodzeń motocykla (+ dokumentacja fotograficzna), w momecie odbioru kliet z tym raportem sprawdza czy motocykl nie został w jakikolwiek sposób uszkodzony podczas transportu).

W pozostałych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji na temat kosztów i procedur transportu.

AMER-AUTO Make Your dream real :)  
Copyright © www.amer-auto.pl