Amer-Auto

Aukcje

Aukcje aut z USA

Wśród ofert samochodów używanych ze Stanów Zjednoczonych, niezwykle ciekawą opcją są amerykańskie aukcje samochodowe, takie jak IAAI oraz Copart. Tego typu licytacje samochodów oferują zwykle pojazdy poddane zajęciom komorniczym lub auta uszkodzone oraz zniszczone. Amerykańskie aukcje motoryzacyjne to możliwość wylicytowania w korzystnych cenach używanych, wystawionych na licytację samochodów osobowych, ciężarówek, a także motocykli. Jeżeli chcemy zakupić i sprowadzić używany samochód ze Stanów Zjednoczonych, warto pamiętać że na aukcjach oferowane są samochody uszkodzone w niewielkim stopniu, dzięki czemu możemy wylicytować używany, amerykański samochód w bardzo korzystnej cenie.

Amer Auto to firma, która zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Stanów Zjednoczonych i pośredniczy swoim klientom w takich licytacjach. Nasza firma to autoryzowany dealer samochodowy w USA, dzięki czemu jesteśmy doskonałym przedstawicielem Polski oraz polskich klientów na aukcjach samochodowych w Stanach Zjednoczonych. Sprawia to, że mamy doświadczenie w sprawnym transporcie wylicytowanych i zakupionych przez naszych klientów pojazdów oraz we wszystkich towarzyszących temu procesowi formalnościach.

Zapoznajmy się czym są licytacje samochodów w Stanach Zjednoczonych, jak to działa, a przede wszystkim - jak z naszą pomocą możesz wylicytować swój wymarzony, amerykański samochód.

Samochody z USA na aukcjach IAAI

Jednym z największych, a zarazem cieszących się największą popularnością domów aukcyjnych w Stanach Zjednoczonych jest IAAI. Licytacje samochodów w tym miejscu cieszą się olbrzymim powodzeniem - to tysiące sprzedanych dziennie różnych pojazdów, od samochodów osobowych, przez motocykle po samochody ciężarowe i sprzęt ciężki.

Amerykańskie aukcje motoryzacyjne IAAI to możliwość licytowania zarówno przez osoby prywatne, jak i przez autoryzowanych dealerów. Amer Auto właśnie takim autoryzowanym dealerem i reprezentantem polskich klientów na aukcjach IAAI. Dzięki temu, że mamy możliwość wzięcia czynnego udziału w aukcjach IAAI, a także sprowadzenia i przetransportowania wylicytowanych w Stanach Zjednoczonych pojazdów do Polski, jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy myślą o zakupieniu samochodu w Stanach Zjednoczonych i bezproblemowym ściągnięciu go do Polski.

Licytacje IAAI to ściśle określone zasady licytowania, które pokrótce tutaj przedstawimy, aby łatwiej było naszym klientom wziąć udział w aukcji swojego wymarzonego amerykańskiego samochodu. Aby wziąć udział w takiej aukcji, warto z tymi zasadami się zapoznać. Podczas aukcji IAAI pokazywany jest czas, który pozostał do jej końca. Prezentowany jest również numer ewidencyjny licytowanego samochodu - czyli numer, po którym szybko odnajdziemy konkretny, obserwowany przez nas model. Udostępniana jest także aktualna cena oferowana przez kupujących. Bardzo cenną informacją widoczną podczas aukcji IAAI jest także przebieg licytowanego samochodu.

Samochody z USA na aukcjach Copart

Inne popularne amerykańskie aukcje samochodów to Copart. Licytacje te są pod wieloma względami podobne w działaniu do licytacji IAAI. To co je różni, to przede wszystkim fakt, że w licytacjach Copart wziąć udział mogą jedynie autoryzowani dealerzy samochodów na terenie Stanów Zjednoczonych, wykluczony jest jednak udział osób prywatnych. Jednak dzięki temu, że nasza firma Amer Auto jest oficjalnym dealerem samochodowym w USA, skutecznie działamy jako przedstawiciel polskich klientów na aukcjach Copart.

Licytacje Copart przebiegają w bardzo podobny sposób do IAAI. Udostępniane są podobne informacje, takie jak czas pozostały do końca aukcji, numer ewidencyjny pojazdu, aktualna cena oraz przebieg licytowanego modelu. Oferują one także możliwość zakupienia używanego samochodu, który oficjalnie jest pojazdem uszkodzonym, jednak bardzo często uszkodzenia te są bardzo znikome - dlatego dana oferta może być niebywałą okazją do zakupienia swojego wymarzonego amerykańskiego auta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami licytacji amerykańskich samochodów używanych, które dostępne są na naszej stronie.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl