Amer-Auto

Sprowadzone przez nas pojazdy

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna »
rekordów: 779, strona 1 z 65

Samochody sprowadzone z USA

Sprowadzanie auta z USA jest opłacalne, kiedy współpracujesz z rzetelnym i sprawdzonym dealerem. Jesteśmy polską firmą z wieloletnim doświadczeniem i gronem zadowolonych klientów. Na przestrzeni lat sprowadziliśmy nie tylko samochody i motocykle, ale także auta zabytkowe, samochody kolekcjonerskie, czy uwielbiane w Europie amerykańskie klasyki. Nasz zespół tworzy zgrana ekipa fachowców, dla których motoryzacja to pasja. Dodatkowo w USA współpracujemy tylko z najlepszymi dilerami, dzięki czemu możemy zaproponować i zagwarantować naszym klientów najlepsze auta. Za pomocą naszej witryny potencjalni klienci Amer-Auto mogą przeglądać oferty samochodów oraz motocykli z USA, do których dostęp mają wyłącznie dilerzy amerykańscy. Co więcej, wszystkie pojazdy kupujemy po cenach hurtowych, co powoduje, że z nami możesz nabyć auto z USA na rewelacyjnych warunkach. Ponadto sprowadzone samochody z USA i motocykle dostarczamy pod wskazany przez klienta adres wraz z pełną dokumentacją oraz po załatwieniu wszystkich, niezbędnych formalności.

Auta sprowadzone z USA

Każde auto, które sprowadzamy zza oceanu to dla nas wielka radość, gdyż możemy naszą pasją dzielić się z innymi, a co najważniejsze – sprawiać radość naszym klientom. Cieszymy się zaufaniem, czego dowodem są liczne rekomendacje oraz częste powroty. Dlaczego sprowadzamy auta właśnie z USA? Rynek amerykański posiada wręcz nieograniczony wybór modeli aut. Sporo z nich jest niedostępnych na europejskim rynku, co sprawia, że po sprowadzeniu auta z USA, nasz klient posiada często niezwykle oryginalny i niespotykany w Polsce, czy Europie model. Wyjątkowo opłacalne jest także sprowadzenie z USA tych samych modeli, które są dostępne na naszym, rodzimym rynku. W większości przypadków są one o wiele tańsze, nawet blisko o połowę. Nie jest też tajemnicą, że auta sprowadzone z USA niejednokrotnie są w lepszym stanie oraz posiadają o wiele ciekawsze i bardziej użyteczne wyposażenie. Największą zaletą jest jednak pewność co do stanu technicznego i przebiegu auta, gdyż dane te są rygorystycznie przestrzegane przez przepisy prawne w USA. Auto bezwypadkowe na pewno będzie bezwypadkowe, a auto, które na liczniku ma 120000 km naprawdę tyle właśnie przejechało. To duże ułatwienie dla naszych klientów.

Sprowadzone samochody z USA - nasze zakupy

W galerii znajdują się wszystkie sprowadzone samochody z USA, które na przestrzeni lat stanowiły przedmiot naszych działań. Setki aut, które udało nam się sprowadzić to także jasna informacja dla potencjalnego klienta, że jesteśmy rzetelną firmą, a współpraca z nami jest bezpieczna. Co ciekawe, zajmujemy się sprowadzaniem nie tylko aut, ale także motocykli, jachtów, łodzi, pojazdów zabytkowych, pojazdów kolekcjonerskich i wielu innych. Lubimy wyzwania i staramy się nie mieć żadnych ograniczeń. Każdą transakcję traktujemy indywidualnie i wkładamy w nią całe serce. W galerii już niedługo może znajdować się Twoje auto. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu! Służymy radą i chętnie rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Z nami dokonasz bezpiecznego i udanego zakupu samochodu z USA.

motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl