Amer-Auto

Oferta samochodów importowanych z USA

Sprowadzanie do Polski aut zza granicy cieszy się w kraju ogromnym powodzeniem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza jeśli auto pochodzi z USA. Decydując się na taki pojazd, można bardzo dużo zaoszczędzić. Warto pamiętać, że auta w Ameryce, zarówno te nowe, jak i używane, są dużo tańsze. Najwięcej zaoszczędzić można, wybierają drogie samochody z wysokiej półki.

Sprowadzamy nie tylko auta, ale także motocykle. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz kompleksową pomoc podczas całego procesu. Pomożemy Ci uporać się ze wszystkimi formalnościami oraz oszacować koszt przedsięwzięcia. Służymy radą również podczas wyboru konkretnego modelu pojazdu. Jeśli chcesz kupić pojazd ze Stanów Zjednoczonych, a następnie go bezpiecznie sprowadzić, skorzystaj z pomocy profesjonalistów i zgłoś się do nas.

Samochody używane

Sprowadzanie do Polski aut z drugiej ręki, pochodzących z USA, to bardzo opłacalne rozwiązanie, które cieszy się ogromną popularnością. Samochody używane z Ameryki są często dostępne w dobrych cenach, dzięki czemu nawet po doliczeniu kosztów transportu, transakcja jest bardzo opłacalna. Warto mieć na uwadze również fakt, że sprowadzając pojazd ze Stanów Zjednoczonych, można wejść w posiadanie modelu produkowanego specjalnie na tamten rynek lub mającego tam specjalne wyposażenie. Można więc stać się właścicielem auta będącego w Europie prawdziwym unikatem.

Samochody uszkodzone

Bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest sprowadzenie z USA uszkodzonego samochodu. Po dostarczeniu go do kraju wystarczy wyeliminować kilka usterek i można cieszyć się w pełni sprawnym pojazdem w bardzo dobrej cenie. Samochody z Ameryki mają dużo dokładniejszą dokumentacje, niż te z Europy, dlatego klient od samego początku jest świadom stanu pojazdu. Zna także jego dokładny przebieg oraz wie, ile pracy będzie musiał włożyć w naprawę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl