Amer-Auto

Import Acura z USA

Dlaczego opłaca się importować auta z USA?

Kupno samochodu to poważna inwestycja, która ma zwracać się przez długi czas. Polacy nie mają zwyczaju częstego zmieniania samochodów, dlatego kupiony model musi gwarantować niezawodność, jakość oraz niską awaryjność. Do tego dochodzą jeszcze koszty eksploatacyjne, które muszą znajdować się na poziomie akceptowalnym przez kierowcę. Przeglądając rynek krajowy często trafia się na auta, które spełniają te wymagania, jednak ich koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe kupującego. Wtedy pojawiają się opcje importu - przyjęło się w ostatnich latach, że głównym miejscem skąd najlepiej jest brać samochody, są Niemcy. Jednak gusta i potrzeby się zmieniają. Niemiecki rynek coraz szybciej przestaje być potentatem na używane oraz nowe samochody. W wyścigu o klientów skutecznie zaczynają je wyprzedzać Stany Zjednoczone. Auta takie jak np. Acura potrafią w Polsce osiągać zawrotne ceny, jednak w Stanach cena zakupu tego samochodu, potrafi być nawet o połowę niższa niż w Europie. W efekcie zdecydowanie się na import Acura z USA jest znacznie bardziej opłacalne niż jeżdżenie i przeglądanie ofert krajowych lub niemieckich giełd.

Pomożemy w znalezieniu i sprowadzeniu auta

Rynek amerykański obfituje w różnorodne modele samochodów, które często nie są dostępne lub występują w bardzo małej ilości na rynku europejskim. W przypadku samochodów takich jak Acura, USA pozwala na import na atrakcyjnych warunkach. Niejednokrotnie całościowy koszt kupna, formalności oraz transportu wynosi nieporównywalnie mniej niż zakup samochodu na miejscu, dlatego oszczędności są tu spore. Auto to w końcu droga inwestycja, która musi się zwracać. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na modyfikacje auta (pasjonatów tego rodzaju dodatków nie brakuje), lub na zbudowanie zaplecza względem przyszłych kosztów eksploatacyjnych. Acura to jakość, wobec której zwracają się tysiące światowych kierowców. Na polskich drogach samochody tej marki nie są aż tak popularne. W efekcie import Acura z USA pozwala wybić się wśród kierowców na trasie i lepiej wpłynąć na swój wizerunek.

Auto to również wizytówka

Auto – jego marka, wygląd oraz cena odgrywają dużą rolę w kreowaniu osobistego wizerunku. Samochód to symbol majętności oraz sposób na szybkie zaznaczenie swojego zorientowania życiowego, preferencji, idei oraz stylu bycia. Wiemy jak ważnym jest samochód dla kierowców, nie tylko ze względów praktycznych. Dlatego zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Amer zapewnia pełną przejrzystość transakcji oraz specyfikacje cenową – u nas nie ma ukrytych kosztów. Służymy poradą jaki samochód wybrać i skąd go sprowadzić, pośredniczymy również w aukcjach na rzecz naszych klientów. Import samochodu Acura nie musi być dużym problemem. W naszych działaniach odciążamy naszych klientów w wielu kwestiach praktycznych i formalnych. Dzięki temu mają oni więcej czasu na przygotowanie się do posiadania nowego auta oraz świadomość, że transakcja jest załatwiana na najwyższym poziomie z pełną przejrzystością. Tego samego nie można niestety powiedzieć o transakcjach na krajowych rynkach. Z Amer mają Państwo pewność, że zaimportowana Acura szybko podjedzie pod drzwi garażu, a świat oglądany znad kierownicy nabierze nowej perspektywy.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl