Amer-Auto

Import ALBM z USA

Samochód przedłużeniem kierowcy

Samochód to nie tylko praktyczny środek transportu, który pozwala zrezygnować z posługiwania się komunikacją miejską. Jest on przedłużeniem osobowości oraz gustów właściciela. Auto to osobista wizytówka, która wpływa na to w jaki sposób człowiek jest postrzeganym. W dzisiejszych czasach, każdy szczegół wpływa na osobistą prezencję oraz siłę z jaką udaje się zrobić pierwsze wrażenie. Samochód jest jednym z najistotniejszych szczegółów, a spychanie jego prezencji, marki oraz możliwości na margines szybko się mści i to na wielu poziomach.

Sprowadzenie samochodu z zagranicy

Dziś kierowców stać na znacznie więcej - w efekcie znacznie więcej też wymagają. Nie oznacza to jednak, że trzeba godzić się na istniejące oferty w salonach lub na giełdach samochodowych. Wbrew pozorom wybór aut nie jest wcale taki duży, a kupowanie nowego samochodu z salonu potrafi wyjątkowo mocno nadszarpnąć posiadany budżet. Import samochodów w efekcie staje się alternatywą, wobec której zwraca się coraz więcej kierowców. Marki takie jak ALBM nie są przeważnie dostępne na lokalnych rynkach, a nawet jeśli, to ich cena potrafi być zawrotna. Sprowadzanie auta z zagranicy to oszczędność oraz znacznie większy wybór. Dziś jedynym miejscem do importowania aut nie są już Niemcy. Import ALBM z USA nie przedstawia sobą żadnych problemów, a pomoc ze strony firmy Amer zapewnia gładki przebieg dla danej transakcji.

Dlaczego warto wybierać auta z USA?

Powód jest prosty – cena i różnorodność. Ceny samochodów kupowanych w stanach potrafią być nawet o połowę niższe niż w Europie. Doliczając do tego koszty aukcji, formalności, koszty manipulacyjne oraz transport, w dalszym ciągu wychodzi się na duży plus. Ponadto ma się większą pewność co do jakości sprowadzanych samochodów. Import z USA będzie także bezpieczniejszy niż z innych krajów. W Stanach panuje bardzo restrykcyjne prawo - jeśli samochód jest uznany za bezwypadkowy, to takim musi być. Nie ma tutaj ryzyka padnięcia ofiarą nieuczciwych sprzedawców, którzy często zatajają różnorodne mniejsze lub większe usterki. W Stanach Zjednoczonych nowe samochody i marki pojawiają się znacznie szybciej niż w krajach europejskich. W efekcie pragnąc nabyć samochód, który w Polsce pojawi się za kilka lat i będzie kosztował bajońskie sumy, lepiej i bardziej opłacalnie jest go sprowadzić przez amerykańską aukcję.

Szybka pomoc w formalnościach

Amer pomoże załatwić wszystkie formalności oraz dołoży wszelkich starań, by proces przebiegł szybko i bez problemów. Wychodzimy z założenia, że udana transakcja opiera się na pełnej przezroczystości działań. Nasi klienci mają pełny wgląd w kosztorys, dzięki temu mogą lepiej przygotować się i przeanalizować swój budżet przed podjęciem ostatecznej decyzji. Nasi specjaliści pomogą zarówno w znalezieniu auta, jak i załatwieniu wszystkich formalności z kupnem wymarzonego samochodu. Import ALBM z USA nie musi stanowić problemu, nasze profesjonalne usługi wyprostują wszystkie zakręty, a nasi odbiorcy w niedługim czasie będą mogli się cieszyć nowym pojazdem.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl