Amer-Auto

Import Alfa Romeo z USA

Samochód to oznaka statusu

To czym jeździmy, przekłada się na osobisty wizerunek. Samochód nie jest jedynie praktycznym dodatkiem, dzięki któremu można przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jest on pewnym symbolem, który podkreśla wizerunek właściciela. Znana marka jasno pokazuje, gdzie leżą osobiste preferencje, potrzeby i wartości. Zorientowanie na jakość to cecha obytego kierowcy, który nie zadowala się byle czym. Można poczynić pewne oszczędności w kupieniu auta, jednak nie muszą być to oszczędności drastyczne. Wysokiej klasy samochód jak Alfa Romeo, można swobodnie zakupić, ciesząc się większym komfortem jazdy oraz pozytywnym jego wpływem na prezencję – jednak niekoniecznie warto ten zakup przeprowadzić w Polsce.

Realia polskiego rynku nie przekonują

W polskich salonach i na krajowych giełdach z pewnością nabędziemy wysokiej jakości auto takie jak Alfa Romeo, jednak jego cena potrafi być zawrotna. W efekcie wielu kierowców decyduje się na duże cięcie kosztów i wybranie gorszego modelu samochodu ze znacznym przebiegiem. Jednak jakościowe samochody nie muszą pozostawać poza zasięgiem konsumenckiej ręki. Rozwiązaniem, wobec którego zwraca się coraz więcej odbiorców jest import. Przerzucenie się na import Alfa Romeo z USA zamiast poszukiwań w krajowych realiach jest decyzją, której każdy szukający wysokiej klasy samochodu kierowca szybko sobie pogratuluje. Jeszcze do niedawna głównym kierunkiem, z którego ściągało się samochody były Niemcy, jednak często mimo niższej ceny, auta pozostawiały wiele do życzenia. Importowana Alfa Romeo z USA potrafi być nawet o połowę tańsza niż ten sam odpowiednik na polskim rynku.

Importowana jakość, której można być pewnym

Importowanie samochodów ze Stanów Zjednoczonych nabiera coraz większego rozmachu. Mniejsza cena kusi odbiorców, którzy szukają aut z wyższej półki. Alfa Romeo importowana po zsumowaniu wszystkich kosztów: zakupu na aukcji, dokumentacji, załadunku oraz przewozu, będzie tańsza niż auto salonowe oraz z niejednej giełdy. W Stanach panuje bardzo restrykcyjne prawo względem sprzedawanych samochodów. Jeśli jest powiedziane, że samochód jest bezwypadkowy, to rzeczywiście takim będzie. Takiej samej pewności nie ma się w stosunku do aut kupowanych z Niemczech lub na krajowych rynkach.

Mogą Państwo zdać się na profesjonalną pomoc

Nasza firma wie, jak ważnym jest chęć posiadania wysokiej klasy auta. Dla wielu jest to marzenie kultywowane przez lata. Nasi specjaliści są między innymi od tego, by to marzenie przekuć w rzeczywistość. Zapewniamy pełną przejrzystość prowadzonych działań - nasi klienci wiedzą w każdym momencie, na jakim etapie znajduje się zakup ich przyszłego samochodu. Pomagamy w wyborze najlepszego auta i najkorzystniejszej aukcji. Zajmujemy się zarówno zakupem aut wskazanych przez klienta, jak i proponujemy szereg opcji do wyboru. Import z USA nie jest wcale trudnym procesem. Nasi specjaliści pomogą Państwu przez niego gładko przejść i wyjechać na drogę zjawiskowym samochodem, który stanie się efektownym dopełnieniem naszej codzienności.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl