Amer-Auto

Import ALFB z USA

Czy importowanie aut się opłaca?

Dziś samochód nie jest opcją wartą rozważenia, tylko musem. Szybkie tempo życia wymusza konieczność do błyskawicznego przeskakiwania z miejsca na miejsce. Auto jest podstawowym środkiem transportu dla wielu ludzi, bez którego nie są w stanie poprawnie funkcjonować. Nie oznacza to jednak, że nie można jeździć ze stylem. Wysokiej klasy samochód jak np. ALFB to marzenie niejednego kierowcy. Jednak na rynku polskim trudno znaleźć tego rodzaju auto, a nawet jeśli się uda, to na jego zakup trzeba wyłożyć gigantyczną sumę. Rozwiązaniem jest import ALFB z USA, gdzie całościowy kosztorys będzie znacznie mniejszy, niż próby zakupu tego auta w polskich realiach. Samochody sprowadzane ze Stanów są wyższej jakości i dają co do niej pewność. Panuje tam bardzo restrykcyjne prawo – jeśli jest powiedziane, że samochód jest bezwypadkowy, mamy 100% pewności, że tak naprawdę jest. Czy zatem opłaca się importować auta? Jak najbardziej! Firma Amer jest tutaj, by Państwu w tym pomóc.

Niższe ceny importu z USA

Cena przy wyborze samochodu będzie zawsze odgrywała znaczenie. Jednak robienie dramatycznych skrótów i rezygnowanie z rzeczywistej jakości na domniemaną, nigdy nie jest dobrą strategią. Auta kupowane na lokalnych giełdach często pozostawiają wiele do życzenia względem jakości oraz pewności, czy opisywana jakość jest taką w rzeczywistości. Import ALFB z USA jak i innych modeli aut, daje więcej pewności, że do rąk kierowcy trafia najwyższa jakość. Koszty również są mniejsze, także nie trzeba koniecznie robić dramatycznych cięć budżetowych. Specjaliści z Amer przedstawią szeroka ofertę na różnorodne opcje na aukcjach w Stanach, spośród których nasi odbiorcy mogą swobodnie wybrać swoje wymarzone auto. Zaprezentujemy również pełny kosztorys - u nas nie ma ukrytych opłat. Współpracując z nami, nasi klienci wiedzą doskonale na czym stoją i jakie opłaty poniosą za całość transakcji. Import ALFB z USA po zsumowaniu wszystkich kosztów, często jest znacznie mniejszy niż kupienie tego samego modelu auta w Polsce. Jednak importując ze Stanów, otrzymujemy większą pewność co do jakości sprowadzanego pojazdu.

Samochód wizytówką nowoczesnego człowieka

Auto nie jest jedynie środkiem transportu - to dodatek, który określa człowieka, wyraża jego osobowość oraz ukazuje nasz styl. ALFB to symbol, którym można pełniej i bardziej efektowniej wyrazić siebie w codziennej szarości. Sprowadzane przez naszą firmę samochody charakteryzują się wysoką jakością, pełną dokumentacją oraz designem, którego często ciężko szukać na krajowych giełdach i aukcjach. Samochód to wizytówka, która wpływa na codzienną prezencję - pragnąc utrzymać profesjonalny wizerunek trzeba zainwestować w auto, które będzie z nim współgrać. ALFB to dla wielu marzenie, które dotychczas znajdowało się poza ich zasięgiem. Powód jest prosty - tego typu auta na polskim rynku bardzo rzadko są dostępne. Z pomocą Amer mogą Państwo urzeczywistnić swoje marzenia i to nie uderzającym bardzo w posiadany budżet, kosztem.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl