Amer-Auto

Import Aprilia z USA

Import Aprilia z USA

Produkująca superszybkie motocykle włoska firma Aprilia jest znana prawdopodobnie wszystkim sympatykom przemieszczenia się po mieście (i nie tylko) jednośladami. Dwukołowe pojazdy powstające w wyniku jej działalności znalazły do tej pory dla siebie miliony właścicieli na całym świecie. O ich wysokiej klasie świadczy również fakt, iż wykorzystywane są podczas profesjonalnych wyścigów. Jeśli chcesz nabyć jeden z oferowanych przez opisywany koncern modeli, wystarczy, że skorzystasz z naszych usług. Import motocykli Aprilia z USA, który prowadzimy, stanowi doskonałą okazję na wejście w posiadanie sprawnego i prezentującego się niezwykle efektownie pojazdu, co dla miłośników dwóch kółek ma przecież także niebagatelne znaczenie.

Motocykle dla marki Aprilia dla wyczynowców i pozostałych entuzjastów jednośladów

Obecnie w naszej ofercie znajdują się takie modele motocykli Aprilia, jak: RSV4 FW, RSV4 RF, RSV4 RR, Tuono V4 1100 Factory, Tuono V4 1100 RR, Dorsoduro 900 czy Shiver 900. Jak zatem widać, na nasz asortyment składają się jednoślady stanowiące obiekt pożądania większości ich fanów. W Polsce nie są one obecnie zbyt często spotykane. Dzięki firmie Amer-Auto stan ten jednak ulega zmianie, ponieważ motocykle Aprilia importowane z USA stanowią w większości przypadków znacznie tańsze rozwiązanie niż zaopatrywanie się w nie u poszczególnych sprzedawców, którzy bardzo często ukrywając przed swoimi klientami prawdziwe informacje na temat faktycznego stanu proponowanych przez siebie pojazdów.

Swoim klientom oferujemy szeroki wybór modeli od włoskiego producenta

Wracając do poszczególnych modeli motocykli interesującego nas w tym miejscu producenta, należy zaznaczyć, że zwłaszcza Shiver 900 zasługuje na dużą uwagę. Warto poświęcić mu chwilę nie tylko ze względu na wysoki stopień atrakcyjności wizualnej, ale przede wszystkim parametry. Silnik o znacznie zwiększonej mocy oraz momentem obrotowym, udoskonalona rama, a także przednia część zawieszenia z łatwiejszą regulacją czy nowe zegary stanowią grupę największych zalet możliwego do nabycia – w korzystnej cenie – motocykla. Pamiętać należy, że kierowanie nim jest jeszcze łatwiejsze niż w przypadku starszych pojazdów tej samej marki, ponieważ posiada ona koła o zmniejszonej masie, a system ABS uległ znaczącej poprawie.

Aprilia Dorsoduro 900 dla miłośników motocyklowych popisów

Osoby poszukujące motocykla, który pozwoliłby im nie tylko błyskawicznie przemieszczać się po mieście, lecz przede wszystkim wykonywać różnego rodzaju ewolucje będą natomiast na pewno zadowoleni z zakupu modelu Dorsoduro 900. Jest to typowy pojazd z grupy funbike'ów, wyposażony w elektronikę dającą mnóstwo możliwości, a także specjalny system zapewniający większą kontrolę nad jednośladem zarówno podczas jazdy na dwóch, jak i jednym kole – zarówno tylnym, jak i przednim.

Po nabycie wcześniej wspomnianych pojazdów motorowych marki Aprilia z importu z USA zapraszamy do nas, zapewniając szeroki ich wybór oraz dokładne informacje na temat stanu technicznego każdego z nich. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że otrzymasz motocykl w zupełności zgodny z opisem zawartym na stronie internetowej Amer-Auto.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl