Amer-Auto

Import Aqua z USA

Import Aqua z USA

Samochody jeżdżące po wodzie – słysząc tego typu hasło, większość ludzi zapewne reaguje niedowierzaniem. Wśród Polaków jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ bardzo trudno spotkać jakikolwiek model takiego pojazdu w naszym kraju. W Stanach Zjednoczonych, jak wiadomo, niemożliwe jednak nie istnieje i w kraju naszego sojusznika w NATO ich popularność stale wzrasta. Amerykanie najczęściej wykorzystują tzw. amfibie jako auto, za sprawą którego mogą bez konieczności przesiadania się do innych maszyn podróżować zarówno po lądzie, jak i akwenach wodnych. Jest to jak najbardziej możliwe za sprawą specjalnych rozwiązań, stosowanych w procesie produkcji opisywanych aut. Wyposażenie je w koła umożliwiające zmianę pozycji z pionowej na poziomą, a także wiatraki znajdujące się z tyłu samochodów sprawiają, że tego typu maszyny cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród Jankesów, ale też m.in. Polaków. Nabycie amfibii w Polsce wciąż jest jednak trudne. Z myślą o wszystkich osobach, które pragną za wszelką cenę wejść w ich posiadanie, proponujemy import aut Aqua z USA.

Samochody Aqua w różnych odsłonach możliwe do nabycia w Amer-Auto

Możliwe do nabycia w wyniku skorzystania z naszych usług modele są w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawne. Ich wygląd nie jest jednolity, ponieważ sprowadzamy zza oceanu zarówno samochody swoim designem przypominające wyścigówki, jak i klasyczne amerykańskie maszyny, m.in. marki Dodge, której jednym z modeli przemieszczał się po ulicach Chicago główny bohater popularnego niegdyś serialu „Świat według Bundych". Jak można się łatwo domyślić, amfibie nie poruszają się równie szybko w wodzie, jak na lądzie. Prędkość osiągana przed poszczególne modele różni się, ale zazwyczaj wynosi między 30-40 km/h.

Pojazdy wykorzystywane nie tylko przez straż przybrzeżną

Swoim klientom proponujemy nabycie m.in. kultowego samochodu wodnego Amphi-Ranger, z którego dawniej korzystali funkcjonariusze niemieckiej policji, a także straży przybrzeżnej. Ponadto w naszej ofercie widnieją także auta brytyjskiej marki Dutton, wśród których znaleźć można model Commander S2, stworzonym na bazie Suzuki Samurai. Waga pojazdu wynosi ok. 200 kilogramów, a silnik ukryty pod jego maską pozwala rozwinąć prędkość ok. 10 km/h. Nie jest to co prawda zbyt duża wartość, lecz auto doskonale sprawdza się w celach rekreacyjnych. Z tego względu zachęcamy wszystkich do zainteresowania się naszymi usługami.

Auta Aqua z importu w doskonałym stanie

Samochody AQUA z importu z USA są coraz częściej wybierane przez mieszkańców naszego kraju, którzy cenią sobie uniwersalność oraz nowoczesne rozwiązania. Ich wykorzystywanie do przemieszczenia się zarówno po lądzie, jak i wodzie na pewno pozwoli poczuć się wyjątkowo, wzbudzając zainteresowanie u innych osób. W sposób szczególny zachęcamy do zainteresowania się naszymi usługami organizacje zapewniające bezpieczeństwo nad morzem i nie tylko, by w razie powstania niebezpiecznej sytuacji w wodzie, ratownicy mogli dotrzeć w określone miejsce, by zwiększyć swoje szanse na zareagowanie w odpowiedni sposób.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl