Amer-Auto

Import Argo z USA

Import Argo z USA

Niektórym osobom wydaje się zapewne, że korzystać z pojazdów wielozadaniowych, będących w stanie bez żadnego problemu poruszać się zarówno po górzystym terenie, jak i lodzie czy śniegu, mogą jedynie bohaterowie filmów sensacyjnych oraz gier komputerowych. Import maszyn Argo z USA, którym zajmuje się m.in. firma Amer-Auto, pokazuje jednak, że w rzeczywistości również istnieją tego typu wysoce funkcjonalne środki transportu. Korzystają z nich natomiast ratownicy GOPR-u oraz wielu innych jednostek ratowniczych. Nie oznacza to jednak, że także indywidualni klienci nie mogą wejść w ich posiadanie. Tym bardziej, że udostępniamy im opisywane pojazdy w różnych odsłonach i zawsze korzystnej cenie. Nie musimy przy tym chyba wspominać, że są one w pełni sprawne i dostosowane do działania w nawet najcięższych warunkach.

Pojazdy wielozadaniowe możliwe do nabycia w Amer-Auto

Jednym z pojazdów wielozadaniowych, które importujemy zza oceanu jest model Argo 8x8. Z jego nazwy można wywnioskować, iż posiada on aż cztery pary kół (z napędem na każdą z nich), dzięki którym bez przeszkód porusza się nie tylko drogą lądową, ale także pływając. Za sprawą lekkiej konstrukcji maszyny, a w wyniku tego niewielkiego nacisku na podłoże, doskonale radzi sobie także na bagnach. Jej bardzo istotną zaletą jest również fakt, iż przed zamiarem skorzystania z niej w wodzie nie trzeba jej wcześniej do tego w żaden specjalny sposób przygotowywać. By to zrobić, wystarczy wjechać w określony obszar, a następnie poruszać się nim.

Łatwe i bezpieczne w sterowaniu maszyny Argo

Zachęcając wszystkich do zainteresowania się pojazdami Argo, pragniemy też zaznaczyć, że korzystanie z nich jest bardzo bezpieczne. Osoby zasiadające za ich sterami nie muszą drżeć o to, czy pojazd nie ulegnie wywrócenia np. w wyniku zderzenia się na drodze jakimkolwiek obiektem. Nisko usadowiony środek ciężkości pozwala skutecznie i bez narażenia życia zdrowia lub życia przemierzać zarówno mniejsze, jak i większe wzniesienia, a także strome zbocza. Ponadto maszyny Argo importowane przez nas z USA zostały zaprojektowane w taki sposób, by można było zmieścić na ich pokładzie różnego rodzaju ładunek, którego obecność również nie wpływa niekorzystnie na komfort sterowania nimi.

Pojazdy Argo dla rolników, rybaków, ratowników

Importowane przez nas modele znajdują dla siebie zastosowanie m.in. na budowach. Sięgają również po nie nierzadko rolnicy, a także rybacy. Ci ostatni stosują pojazdy Argo jako doskonałę alternatywę dla łódek, za sprawą których mogą szybko dotrzeć w dowolne miejsce jeziora oraz innych akwenów wodnych. Warto przy tym pamiętać, iż możliwe jest nadanie proponowanym pojazdom jeszcze większych możliwości za sprawą wyposażenia je w szereg różnych dodatkowych akcesoriów. Mogą nimi być pługi śnieżne, przyczepy, haki holownicze, tylne siedzenie, gąsienice oraz wiele innych. Zapewniamy, że tak wyposażony ośmiokołowiec pozwoli jego posiadaczom znaleźć się wszędzie tam, gdzie byłoby to niemożliwe w przypadku korzystania ze zwykłych samochodów osobowych czy ciężarowych. Zachęcamy więc do zainteresowania się nimi.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl