Amer-Auto

Import Aro z USA

Import Aro z USA

Istniejąca w latach 1953-2006 rumuńska firma ARO zasłynęła w świecie motoryzacji jako dostawca wysokiej jakości samochodów terenowych. Swego czasu popularność kolejnych modeli była tak duża, że korzystano z nich w niemal wszystkich krajach Europy, a także w Azji oraz obu Amerykach – Północnej i Południowej. O ich niezawodności przekonały się miliony ludzi na całym świecie, w tym przedstawiciele sił zbrojnych poszczególnych krajów, co najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wysokim stopniem niezawodności się charakteryzowały. Choć minęło już wiele czasu od momentu ogłoszenia bankructwa przez wspomnianą firmę, wykonane przez nią pojazdy są wciąż możliwe do nabycia – również w Amer-Auto. Ich dystrybucją zajmujemy się prowadząc import aut ARO z USA.

Aro 24/32 i inne kultowe modele, które oferujemy

W ofercie przez nas przygotowanej znajdują się różne modele rumuńskich dwuśladowców. Jednym z nich jest ARO 24/32. Ten samochód terenowy idealnie sprawdza się w każdych – nawet najcięższych – warunkach ze względu na łatwość poruszania się nim nawet po najbardziej wymagającej powierzchni. Jego użytkownicy cenią sobie fakt, iż nawet wyjątkowo grząski grunt nie jest w stanie unieruchomić opisywanego czterokołowca, co sprawia, że wykorzystywany jest m.in. przez leśniczych. Moc silnika wynosząca 102 KM oraz maksymalna prędkość na poziomie 120 km/h sprawiają, że kierowcy ARO 24/32 są w stanie przemieszczać się z miejsca na miejsce w krótkim czasie, zyskują pewność, że dotrą do wyznaczonego punktu bez zbędnych przygód po drodze. Wpływa na to przede wszystkim fakt, iż dawniej producenci aut stosowali do ich wykonania zdecydowanie bardziej jakościowych tworzyw niż obecnie. Widniejący w naszej ofercie pickup jest najlepszym tego przykładem. Na jego skuteczność w przemieszczaniu się wpływa także napęd na cztery koła, będący nieodzowną cechą każdego jakościowego samochodu terenowego.

Importowane z USA auta ARO dla miłośników rumuńskiej marki

Import z USA samochodów ARO, który prowadzimy, jest świetnym sposobem na pozyskanie kultowych wręcz aut, które obecnie, niestety, nie są już produkowane. W swojej ofercie posiadamy zarówno w pełni sprawne pojazdy, jak i w stanie wymagającym remontu w przypadku, gdy dana osoba zdecyduje się nabyć dany model. Z racji tego, że w Stanach Zjednoczonych wciąż wiele osób korzysta z samochodów interesującego nas w tym miejscu producenta, jesteśmy w stanie dostarczyć wiele ich modeli specjalnie na życzenie klienta.

Stań się właścicielem jednej z legendarnych terenówek ARO

W naszej ofercie widnieją m.in. auta wchodzące w skład serii ARO 10 (zarówno trzy-, jak i pięciodrzwiowe) z silnikami benzynowymi R4 lub Diesla, wyposażone w skrzynię z czterema lub pięcioma biegami. Ich nabycie pozwala przeżyć swoisty powrót do przeszłości, kiedy to na polskich szosach (i nie tylko) można było spotkać znacznie więcej pojazdów silnikowych marki ARO niż obecnie, będących wówczas jednymi z najbardziej pożądanych przez sympatyków popularnych terenówek. W wyniku działalności Amer-Auto nie stanowi żadnego problemu spełnienie dawnego marzenia o posiadaniu jednego z tych legendarnych pojazdów.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl