Amer-Auto

Import Aspentrl z USA

Import Aspen Trail z USA

Przyczepy kempingowe to pojazdy drogowe, które w Stanach Zjednoczonych są wykorzystane zdecydowanie powszechniej niż choćby w Polsce. Korzystają z nich m.in. członkowie ekip filmowych podczas realizacji kolejnych obrazów, piosenkarze znajdujący się w trasie koncertowej, a bardzo często również „zwykli" ludzie. Dość dużej grupie mieszkańców USA zastępują one nawet mieszkania ze względu na fakt, iż charakteryzują się sporą powierzchnią. Prawdopodobnie najbardziej znaną osobą na świecie, która zmuszona była swoje dzieciństwo i młodzieńcze lata spędzić w przyczepie kempingowej jest najsłynniejszy biały raper globu, Marshall Bruce Mathers III, znany jako Eminem. Nie bez powodu wspominamy jednak o tych tego rodzaju pojazdach. Stanowią one bowiem część oferty firmy Amer-Auto, do zapoznania się z którą wszystkich zachęcamy. Import przyczep Aspen Trail z USA przez nas prowadzony stanowi natomiast okazję zdobycia jednej z nich na własny użytek.

Przyczepy kempingowe Aspen Trail - idealne na długą podróż

W ofercie przygotowanej dla naszych klientów znajdą oni przyczepy kempingowe różnego typu: składane, stałe, klasyczne czy tzw. mobile home, we wnętrzu których można czuć się niczym u siebie w domu. Wyjeżdżając w daleką podróż, warto pomyśleć o zakupie tego typu pojazdu, który będąc przyczepionym do samochodu może zostać wykorzystany na różne sposoby. Wyposażenie go w łóżko pozwala zaznać snu w zdecydowanie bardziej komfortowych warunkach niż w przypadku nocowania w niewielkich rozmiarów aucie. Bez problemu przyczepa kempingowa służyć może również jako stołówka, a także ruchomy bar.

Pojazdy Aspen Trail na lato

Pojazdy marki Aspen Trail są doskonale znane wszystkim sympatykom przyczep kempingowych, wykorzystywanych przede wszystkim w USA oraz Kanadzie. Dzięki naszej działalności teraz również Polacy stają przed szansą nabycia ich w korzystnej cenie. Oferujemy wszystkim pojazdy o różnej długości (nawet do ok. 12 metrów), wyposażone w kilkuosobowe łóżka, stoliki, a także toaletę. Posiadamy również modele wykonane z mniej twardych materiałów, co umożliwia szybkie złożenie ich w razie potrzeby. Poza tym warto pamiętać o tym, że choć przyczepy Aspen Trail z importu z USA przez nas oferowane są duże i posiadają znaczny ciężar, lecz dzięki swojej konstrukcji nie utrudniają jazdy samochodem, do którego zostały wcześniej doczepione. Ich kółka oraz stabilne uchwyty sprawiają, że nawet na wyjątkowo ostrych zakrętach nie trzeba obawiać się oderwania pojazdu od auta, co mogłoby narazić innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

Przyczepy kempingowe dla rodzin

Z tego powodu polecamy wszystkim zainteresowanie się naszymi przyczepami, znajdującymi dla siebie zastosowanie przede wszystkim w okresie letnim. Wówczas przemierzanie razem z nimi kolejnych tras pozwala czynić to w warunkach przypominających w dużym stopniu atmosferę domową. Przyczepy kempingowe mogą stanowić szczególnie atrakcyjny pojazd dla większych rodzin, a przede wszystkim dzieci, które mogłyby dzięki nim zdecydowanie lepiej znosić trudy podróży.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl