Amer-Auto

Import Aston Martin z USA

Import Aston Martin z USA

Samochody brytyjskiej marki Aston Martin od lat uchodzą za jedne z najbardziej prestiżowych na świecie. Chętnie sięgają po nie znani sportowcy, artyści, a także biznesmeni, ceniący sobie ich piękny wygląd oraz wysoki stopień funkcjonalności. Nic więc dziwnego, że z wybranych modeli wspomnianego pojazdu korzystali nawet twórcy filmowych przygód o Jamesie Bondzie, chcąc w ten sposób jeszcze bardziej uatrakcyjnić wizerunek aktorów wcielających się w tę znaną postać. Jeśli chcesz poczuć się niczym gwiazda ekranu, wystarczy, że skorzystasz z usług firmy Amer-Auto, zajmującej się dystrybucją aut sprowadzanych drogą morską oraz lotniczą ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. Import aut Aston Martin z USA, który od wielu już lat prowadzimy, to doskonała okazja na nabycie ich w doskonałym stanie i cenie niższej niż w przypadku korzystania z usług większości polskich sprzedawców.

Aston Martin Vanquish - dla mężczyzn ceniących sobie piękny design auta

Szczególną popularnością wśród miłośników aut pochodzących z Wysp Brytyjskich cieszy się Aston Martin Vanquish, możliwy do nabycia w wyniku skorzystania z naszych usług. Model ten ujrzał światło dzienne w 2012 r. jako forma uczczenia 100-lecia funkcjonowania opisywanej firmy, już od ponad wieku dostarczającej wyjątkowo wysokiej klasy pojazdy mechaniczne. Cechą, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku proponowanego samochodu jest jego design, który jest w stanie zadowolić nawet największych estetów. Nie tylko jednak jego zewnątrz wygląd zasługuje na uznanie. Również to, co kryje się we wnętrzu Astona Martina Vanquish sprawia, że grono jego posiadaczy stale wzrasta.

Luksusowy Aston Martin w doskonałym stanie

Silnik V12 o pojemności 6 litrów, zaledwie 4,4 s potrzebne do osiągnięcia prędkości wynoszącej 100 km/h, automatyczna skrzynia biegów, napęd na cztery koła czy trójdrożny katalizator składają się na grupę najważniejszych zalet możliwego do nabycia w Amer-Auto dwuśladowca. Na uwadze należy mieć jednak fakt, iż posiada on tylko dwa miejsca siedzące, co sprawia, że nie jest w stanie spełnić oczekiwań osób poszukujących aut rodzinnych. Wszyscy pozostali będą natomiast bezsprzecznie zadowoleni z posiadania tego luksusowego samochodu, który znalazł się w naszej ofercie.

Komfortowe prowadzenie auta na każdej powierzchni

Aston Martin z importu z USA to marka pojazdu polecana mężczyznom chcącym wyróżniać się na drodze, co w tym przypadku nie stanowi żadnego problemu ze względu na jego wykonanie – nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Siedzenia z wyjątkowo przyjemnego w dotyku materiału, efektowna kierownica oraz wiele innych elementów również zachęcają do jego nabycia. Podobnie jak gwarancja wieloletniego działania na najwyższym poziomie niezależnie od długości pokonywanych tras oraz częstotliwości korzystania z samochodu. Trwałość tworzyw użytych do jego wykonania zapewnia zadowalającą odporność na zniszczenia powodowane m.in. oddziaływaniem na nie poszczególnych zjawisk atmosferycznych. Jeśli zaś chodzi o komfort prowadzenie pojazdu, jest on wyjątkowo duży niezależnie od rodzaju nawierzchni, po której się przemieszcza.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl