Amer-Auto

Import ASVE z USA

Import ASVE z USA

Samochody, motocykle i inne pojazdy marki ASVE charakteryzują się tym, że w większości przypadków powstają w wyniku odpowiedniego zmontowania części pochodzących z innych maszyn. Dzięki temu posiadają jedyny w swoim rodzaju design, który w największym stopniu przyczynia się do nieustającego wzrostu zainteresowania nimi zarówno wśród osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie – w tym Polsce. Wyjątkowo chętnie po pojazdy ASVE z importu z USA sięgają kierowcy lubiący wyróżniać się na drodze, a także kolekcjonerzy nietypowych aut, za sprawą których są w stanie zadać szyku na różnego rodzaju eventach motoryzacyjnych. To głównie z myślą o nich firma Amer-Auto przygotowała swoją ofertę.

Motocykle i samochody ASVE dla prawdziwych koneserów

Import ASVE z USA, który prowadzimy, stanowi rzadko spotykaną w naszym kraju okazję na nabycie wyjątkowych pojazdów. W ofercie Amer-Auto znaleźć można równie szybko maszyny w bardzo dobrym stanie oraz powypadkowe, także wykorzystywane przez poszczególne osoby do pozyskania z nich odpowiednich części. Są to m.in. trzykołowe motocykle – z jednym szczególnie mocno wysuniętym do przodu (np. model Dallas TX). Tego typu pojazdy bardzo często można spotkać w amerykańskich filmach, a dzięki naszej działalności możesz poczuć się niczym ich bohaterowie. Wystarczy, że zdecydujesz się nabyć jeden z nich, by bez problemu osiągnąć na drodze prędkość wyraźnie przekraczającą 100 km/h.

ASVE importowane z USA okazją na pozyskanie rzadko spotykanych w Polsce pojazdów

Na uwagę klientów Amer-Auto zasługuje również potężny ASVE Dune, wyposażony w wyjątkowo duże koła, co pozwala uczestniczyć jego użytkownikom w zawodach, w czasie których kierowcy pokonują w efektowny sposób różnego rodzaju przeszkody (mamy tu na myśli imprezy typu Red Bull X-Fighters). Potężny ryk silnika, zawrotna szybkość i obłocona karoseria to coś, co uwielbiają prawdziwi mężczyźni, oczekujący od ASVE z importu z USA jak największej adrenaliny. Zapewniamy, że nabywając opisywany model za każdym razem, znajdując się za jego kierownicą, poczują szczególne emocje.

Maszyny możliwe do nabycia w atrakcyjnej cenie

Do skorzystania z usług Amer-Auto zachęca duża jej różnorodność – także pod względem pojazdów marki ASVE. Poza dwoma wyżej wspomnianymi oferujemy cały szereg innych, równie efektownie wyglądających i doskonale sprawdzających się na każdego typu drodze. Sprowadzenie ich zza oceanu nie stanowi dla nas większego problemu, dlatego zachęcamy wszystkich do złożenia zamówienia na określony model. Przed wysłaniem go w podróż zostanie odpowiednio zabezpieczony przed jej trudami niezależnie od tego, czy środkiem transportu będzie samolot czy statek. Nasi klienci nie muszą więc obawiać się, że w drodze zakupionym przez nich pojazdom mogłoby stać się coś złego. Ponadto oferujemy sprzedaż pojazdów silnikowych w atrakcyjnej cenie, często o wiele mniejszej niż ta, którą oferują inni dystrybutorzy. Zawsze określamy również w sposób wiarygodny ich stan, by przed złożeniem zamówienia klient wiedział, na pozyskanie jakiego samochodu czy motocykla się decyduje.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl