Amer-Auto

Import Audi z USA

Import Audi z USA

Samochody marki Audi są doskonale znane setkom tysięcy Polaków, którzy, na co dzień korzystając z poszczególnych modeli, cenią sobie ich niezawodne działanie nawet po wielu latach od dokonania ich zakupu. Mamy tu na myśli jednak szczęśliwców, którym udało się nabyć auto od uczciwego sprzedawcy, gdyż jak wiadomo niestety większość z nich bardzo często ukrywa poszczególne usterki dystrybuowanych przez siebie pojazdów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej mieszkańców naszego kraju decyduje się skorzystać z możliwości, jaki daje import Audi z USA, którym zajmuje się firma Amer-Auto. W Stanach Zjednoczonych panuje bowiem znacznie bardziej rygorystyczne prawo, utrudniające tuszowanie wad pojazdów, co powoduje, iż do Europy oraz na inne kontynenty trafiają one w bardzo dobrym (lub często nawet lepszym) stanie. Jeśli zaś auto jest powypadkowe, oferując je swoim klientom, za każdym razem powiadamiamy ich o tym, by uniknąć nieporozumień.

Mnogość modeli Audi, które oferujemy

Miłośnicy samochodów zza naszej zachodniej granicy docenią na pewno ich mnogość w ofercie Amer-Auto. Widnieją w niej modele od A3 do A8, a także Q5, Q7, S4, S5 oraz wiele innych. Cechą, która w największym stopniu wpływa na ich atrakcyjność jest fakt, iż są to auta pod każdym względem perfekcyjnie dopracowane, jak na pojazdy typu Premium. Zadowalający stopień ergonomii, wysoka klasa podzespołów znajdujących się pod maską oraz komfort prowadzenia również składają się na zespół zalet proponowanych w tym miejscu samochodów. Podobnie jak bezproblemowe dokonywanie różnego rodzaju przemian, które mają sprawić, że korzystanie z możliwych do nabycia w wyniku naszej działalności czterokołowców w jeszcze większym stopniu będzie dostosowane do potrzeb właścicieli.

Audi A4 – doskonały model klasy Premium

Odpowiednie modele znajdą w naszej ofercie zwolennicy silników typu Diesel, jak i benzynowych. Obydwa mogą kryć się pod maską prawdopodobnie jednego z najpopularniejszych modeli w Polsce – czterodrzwiowego Audi A4 II (B6) z nadwoziem Sedan, produkowanego w Niemczech w latach 2000-2005. Model ten zaskarbił sobie sympatię mieszkańców naszego kraju przede wszystkim za sprawą dużej mocy (100-220 KM), dość niskiego, jak na europejskie standardy, zużyciu paliwa (5,6-9,5 l/100km), a także dużej pojemności bagażnika (442-445 litrów), co powoduje, że nad wyraz chętnie sięgają po niego przede wszystkim głowy rodzin.

Importowane z USA samochody Audi dla całych rodzin

Dzięki Audi A4 z importu z USA każdy może bez większych trudności zabrać ze sobą w podróż (np. udając się na wakacje) całą masę potrzebnych rzeczy, zyskując jednocześnie pewność, że auto w drodze nie ulegnie awarii, ponieważ doskonale radzi sobie na każdej nawierzchni i niezależnie od długości trasy. Poza tym charakteryzowany model auta może być wyposażony w manualną oraz automatyczną skrzynię biegów, co także wpływa na jego ogólną atrakcyjność. Zachęcamy więc wszystkich do pozyskania jednego z dostępnych w Amer-Auto modeli Audi, zapewniających wieloletnie działanie na najwyższym poziomie.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl