mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/amerauto/www/include/connection.php on line 36 - www.amer-auto.pl
 Samochody z USA - import pojazdów nowych i używanych

Import Audi A8 z USA

Import Audi A8 z USA

Niemiecka precyzja w amerykańskim wydaniu. Import Audi A8 z USA to zdecydowanie gwarancja doskonałej jakości samochodu sprowadzonego z kraju, w którym motoryzacja utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Amerykanie lubują się w niesamowitych autach i właśnie dlatego w kraju tym przeciętność znika w tłumie. Mieszkańcy USA szukają pojazdów spełniających najwyższe kryteria na polu wyglądu, mocy i komfortu. Sprowadzenie samochodu zza oceanu będzie inwestycyjnym strzałem w dziesiątkę. Ideę tę docenia coraz więcej Polaków, którzy poszukując idealnego towarzysza codziennych podróży, kierują swój wzrok poza Europę.

Na import każdy może się zdecydować

W celu wyjazdu do USA konieczna jest wiza, aby jednak kupić sprawdzony produkt z tamtejszego rynku potrzeba jedynie sprawdzonego importera. Na tym polu posiadamy wieloletnie doświadczenie. Skupiamy się na wygodzie naszych klientów. Ceniąc wszystkich miłośników motoryzacji, przyjęliśmy zasadę, według której do każdego podchodzimy w indywidualny sposób, oferując wsparcie już na etapie poszukiwań. Pomoc obejmuje m.in. sprowadzenie samochodu do kraju. Import Audi A8 z USA we współpracy z naszą firmą to gwarancja poczucia komfortu i bezpieczeństwa w trakcie całej transakcji, co jak wiadomo - nie jest normą nawet podczas zakupów w kraju.

Audi A8 - samochód przyszłości

Auto, w którym znajduje się kilkadziesiąt systemów wspierających kierowcę w trakcie codziennej jazdy to doskonałe rozwiązanie. Audi A8 to z jednej strony samochód dla ceniących wygodne, komfortowe i bezpieczne podróżowanie, ale z drugiej - dla fanów szybkiej jazdy, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Skutecznie zadba o to 340 KM, jakie oferuje silnik. To swojego rodzaju luksusowa limuzyna zamknięta w linii auta do prywatnego, rodzinnego lub biznesowego użytku. 
Copyright © www.amer-auto.pl