Amer-Auto

Import Audi Q7 z USA

Import Audi Q7 z USA

Granice znajdziemy już tylko na mapie - dziś realizacji planów o wymarzonym aucie nie trzeba porzucać ze względu na duże odległości, nawet gdy samochód ma przybyć do nas z daleka. Co więcej, pomysł ten niesie ze sobą zdecydowanie więcej potencjalnych korzyści niż ewentualnych i mało prawdopodobnych niedogodności. Import Audi Q7 z USA to coś więcej niż chwytliwy slogan i możliwość zrobienia wrażenia na znajomych, współpracownikach, partnerach handlowych. To gwarancja wysokiej jakości zakupu, przy jednoczesnym obniżeniu niepotrzebnych kosztów. Bardzo często mogłyby być znacznie wyższe, gdybyśmy zdecydowali się na nabycie samochodu w Polsce.

Cenimy Twój czas

Czas to pieniądz? Nie tylko! Dni poświęcone na poszukiwania idealnego auta to mniej godzin spędzonych na przykład z przyjaciółmi a także brak nawet chwili odpoczynku po pracy. Mozolne, często mało efektywne przeszukiwanie wielu stron internetowych prowadzi dodatkowo do niepotrzebnego stresu. W końcu, gdy już nawet uda się nam wskazać faworyta, w kolejce czeka ogrom formalności. Jako importer jesteśmy tego świadomi, dlatego dbamy o komfort i wygodę naszych klientów. Oferujemy najlepszy wybór Audi Q7 z USA na rynku. Najpierw pomagamy w znalezieniu modelu, następnie wspieramy klienta na etapie kompletowania niezbędnej dokumentacji a także pokonywania kolejnych procedur importowych i finalizowania kwestii transportowych.

Dlaczego Audi Q7?

Właściwie należałoby zapytać, a dlaczego nie? To samochód gotowy na każde wyzwanie. Ten duży SUV wyróżnia się lekkością wyglądu, choć stylistyka przypomina o jego drapieżnym charakterze. Nowoczesny design przyciąga wzrok i przy każdym spojrzeniu napełnia dumą właściciela. Jeszcze więcej dzieje się, gdy zajrzymy pod maskę. Wielka moc Audi Q7 opakowana została w bezpieczeństwo, które zapewniają liczne systemy wsparcia kierowcy. Dzięki temu SUV świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Całości dopełnia luksusowe wnętrze, dające poczucie wyjątkowego komfortu i niepowtarzalności.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl