Amer-Auto

Import Audi Q8 z USA

Import Audi Q8 z USA

USA to ojczyzna motoryzacji. To właśnie tam po praz pierwszy samochód stał się dostępny dla ludzi, aby następnie zyskiwać miano coraz bardziej luksusowego towaru, będącego wyznacznikiem społecznego statusu. Dziś jedynie od nas zależy, czy auto ma pełnić funkcję wyłącznie praktyczną, czy też raczej reprezentatywną. Na rynku dostępne są zresztą modele, które idealnie łączą obydwie te funkcjonalności. Za przykład można postawić np. Audi Q8. Import z USA wiążę się dodatkowo z wieloma korzyściami. Jedną z nich jest cena zakupu. Auta te w Europie często osiągają zawrotne wartości, podczas gdy za oceanem ich cena jest znacznie bardziej atrakcyjna. (SPRAWDŹ OFERTĘ)

Ty wybierasz - my sprowadzamy

Najtrudniejszy jest pierwszy krok. To właśnie sama decyzja, aby zdecydować się na import Audi Q8 z USA należy do niełatwych. Dzieje się tak, gdyż brak pełnej wiedzy w zakresie niezbędnych procedur może przytłaczać. W tym momencie przychodzimy z pomocą. Z naszym klientem jesteśmy od samego początku, oferując wsparcie już na etapie poszukiwań wymarzonego samochodu. Możemy dokładnie zweryfikować stan techniczny wskazanych aut, zakupić je, zadbać o profesjonalny i sprawny transport, a nawet ubezpieczyć na czas podróży. W efekcie męczące procedury są zminimalizowane, a radość z zakupu staje się jeszcze większa. To idealna opcja dla osób ceniących sobie własny spokój i unikanie niepotrzebnego stresu.

Luksus, czyli Audi Q8

Auto, które łamie standardy. Ten masywny SUV z linią coupé kryje w sobie wielką moc. Nawet 340 km pod maską pozwala rozpędzić się do 100 km/h w zaledwie 5,9 s. Jednocześnie zaawansowane systemy wsparcia ułatwiają kontrolę nad pojazdem. Ekskluzywne wnętrze daje poczucie niesamowitej wyprawy do nieznanego świata, pełnego luksusu a także ekscytacji. Możliwość pełnej kontroli na drodze sprawia, że auto świetnie sprawdza się w ekstremalnych warunkach. Równie dobrze radzi sobie poza ogólnie wytyczonymi trasami, w czym pomaga układ czterech skrętnych kół. Zanurzenie się w świecie innowacji Audi Q8 to obietnica niezapomnianych przygód, przeżywanych podczas każdej jazdy.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl