Amer-Auto

Import Audi R8 z USA

Import Audi R8 z USA

Marzenia są po to, by je realizować, szczególnie, gdy ich urzeczywistnienie jest proste, jak nigdy wcześniej. Import Audi R8 z USA już dawno przestał być irracjonalnym pomysłem, a stał się powszechnym zagadnieniem. Korzystając z naszej pomocy, bez problemu można zakupić auto zza oceanu. Co więcej, odbywa się to znacznie bardziej komfortowo, niż w przypadku poszukiwania samochodu w Polsce. W większości proces ten można prowadzić i nadzorować sprzed ekranu komputera. W efekcie do minimum ograniczamy udział w męczących procedurach m.in. importowych. Mniej stresu oraz nerwów to jeszcze więcej radości podczas odbioru samochodu.

Z USA, czyli drogo?

Im dalej od domu, tym wyższe koszty sprowadzenia. To niegdyś słuszne stwierdzenie już dawno straciło swoją moc w XXI wieku. Nikogo nie dziwią bezkosztowe wysyłki towarów z Chin. Co więcej, oczekuje się, że sumaryczna cena takich zakupów zawsze będzie niższa od krajowej. Myślenie to z powodzeniem można przenieść w przypadku samochodów na rynek amerykański. Import Audi R8 z USA, wbrew stereotypowej opinii, wcale nie musi być dla portfela większym obciążeniem niż kupno własnych czterech kółek w Polsce, Niemczech, Włoszech czy też Holandii. Wręcz przeciwnie - stosunkowo niewielka znajomość tego rozwiązania stwarza zupełnie nowe możliwości w zakresie minimalizacji kosztów, ale przede wszystkim jakości sprowadzanych samochodów.

Kup Audi R8 i bądź jak kierowca wyścigowy

Wóz sportowy, w którym można się zakochać… o ile zdążymy go zobaczyć. By rozpędzić się do 100 km/h auto potrzebuje zaledwie 3,4 s. To, co trudno widoczne dla przechodniów, doskonale da się poczuć, będąc wewnątrz pojazdu. Ekskluzywne wnętrze o wyścigowym charakterze oferuje wysoki komfort jazdy. O bezpieczeństwo podczas rajdowych wypadów dba wspomaganie w zakresie dynamicznego układu kierowniczego oraz elektromechanicznego. Zapewnia to stabilność i precyzję prowadzenia. Przygoda z Audi R8 to także wyprawa w przyszłość. Innowacyjne systemy zarządzania autem dają poczucie odkrywania nieznanych wcześniej technologii.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl