Amer-Auto

Import Austin z USA

Import samochodów Austin z USA

Marki Austin nie trzeba chyba przedstawiać wszystkim miłośnikom czterech kółek. Jest to klasyk brytyjskiej motoryzacji, zaś Austin Mini to jeden z najpopularniejszych modeli tej firmy. Poruszał się nim między innymi ekranowy Jaś Fasola, czasem nawet nieznacznie go tuningując. Pomimo tego, że pojazdy Austin stały się znakiem rozpoznawczym Wielkiej Brytanii, prawdziwą popularność osiągnęły dopiero w USA. Stało się tak za sprawą przejęcia marki Austin Motor Company przez chińskie przedsiębiorstwo Nanjing Automobile Group w 1987 roku. Od tamtej pory nie powstało co prawda wiele nowych modeli, za to znacząco zwiększył się zasięg sprzedaży tych samochodów. Na dzień dzisiejszy marka Austin, dzięki swojej renomie i stylowi może pochwalić się wieloma modelami samochodów, które często zdobywają nagrody w prestiżowych konkursach motoryzacyjnych.

Samochody Austin

Pojazdy Austin to wyjątkowa gratka dla kolekcjonerów. Wszyscy doskonale wiemy jak wyglądają klasyczne brytyjskie taksówki. Modele tych samochodów chętnie sprowadzane są z różnych części świata. Często służą potem jako zabytkowe limuzyny ślubne, bądź stają się rozpoznawalną marką w stylu vintage wielu przedsiębiorstw przewozowych, w tym także polskich.

Wśród rozpoznawalnych samochodów spod znaku Austin możemy wyróżnić wspomniany wcześniej Austin Mini, zabytkowe Austin 7 i 8, czy też sportowy Austin Healey. Ten ostatni model, który również często spotykany jest na starszych filmach, cechuje się potężnym 3-litrowym silnikiem i zawieszeniem w stylu roadster. Dwa cylindry pod maską i 150 koni mechanicznych gwarantują niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Parę słów należy poświęcić oczywiście Austinowi Mini. Pojazd ten produkowany w drugiej połowie XX wieku dumnie zajął drugie miejsce w rankingu "Samochód XX wieku". Nie stało się to oczywiście za sprawą Rowana Atkinsona (Jasia Fasoli), a dzięki technologii napędu na przednie koła, która wywarła ogromny wpływ na świat motoryzacji. Ciekawostką z pewnością jest to, że w skład zespołu projektującego samochód weszła nie tylko ekipa z Birmingham, ale też Jack Daniels i Morris Motor Company.

Import samochodów Austin

Firma Amer-Auto to wiodący na rynku dystrybutor pojazdów silnikowych z USA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonale wykwalifikowanym pracownikom, Amer-Auto gwarantuje bezpieczny i zgodny z prawem międzynarodowym zakup samochodów na terenie USA. Dzięki współpracy z wieloma dealerami samochodowymi na terenie Stanów Zjednoczonych, wciąż poszerzamy nasz asortyment aut z importu. Wśród dostępnych pojazdów znajdziemy także samochody Austin - każdy pojazd jest przez nas dokładnie sprawdzany zarówno podczas zakupu, jak i po transporcie do kraju. Sztab profesjonalistów zapewnia nieustanny kontakt, służy radą i pomocą na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy bezpieczeństwo, szeroki wachlarz ofert, a co najważniejsze, upraszczamy wszystkie formalności. Przyświecającą nam ideą jest zadowolenie klienta i oczywiście widok nietuzinkowych samochodów na polskich drogach. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi ofertami importu pojazdów.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl