Amer-Auto

Import Autocar z USA

Import marki Autocar z USA

Kiedy w roku 1897 Luis Semple Car tworzył pierwszy pojazd marki Autocar, nikt nie przypuszczał, że rynek samochodów ciężarowych stanie przed nim otworem. Postępująca rewolucja przemysłowa, zapotrzebowanie na mechaniczne środki transportu oraz rozwijająca się technologia silników benzynowych, znacząco przyczyniła się do określenia celu i misji Autocar. Przedsiębiorstwo stało się pierwszym na rynku twórcą i deweloperem pojazdów silnikowych, które miały zastąpić wykorzystywane w tym celu konie. Z biegiem lat firma usprawniała swoje technologie, dzięki czemu dziś jest wiodącym przedstawicielem tej klasy samochodów na rynku USA.

Dostępne modele Autocar

Na rynku spotkać możemy wiele modeli pojazdów z logiem Autocar. Ogromną popularnością cieszą się one w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Na drogach europejskich są jednak wciąż rzadkością. Sprawdźmy, które z modeli idealnie sprawdziłyby się na naszym kontynencie.

Autocar posiada w swojej ofercie trzy główne modele, które w założeniu producenta przeznaczone są do różnych działalności. ACMD Expert to pojazd ciężarowy w średniej wadze. Producent oferuje dwie klasy tych samochodów - pierwsza o mniejszej pojemności silnika to Class 7. Takie ciężarówki sprawdzą się doskonale przy pracach logistycznych na lotniskach, dworcach i jako śmieciarki. Pojazdy z serii Class 7 posiadają układ napędowy 4x2, co gwarantuje im doskonałą zwrotność i wygodę poruszania po zatłoczonych ulicach. Kolejną klasą ACMD Expert jest wersja Class 8. Tutaj pojazdy są nieco cięższe, posiadają większa pojemność silników i dostępne są w wariantach 4x2 oraz 6x4. Producent zaznacza, że są to ciężarówki, których przeznaczeniem są niewielkie prace drogowe.

Autocar ACX to ciężki pojazd dostępny w modelach o napędzie 4x2, 6x4 i 8x4. Spora pojemność i moc silnika pociąga za sobą niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Pojazdy przeznaczone są do transportu materiałów budowlanych - znajdą swoje zastosowanie także w wojsku i przy ciężkich pracach drogowych.

Autocar ACTT to grupa pojazdów, które doskonale sprawdzają się w zadaniach wymagających idealnej precyzji, szybkości i zwrotności. Dostępne są w wersji klasycznej, jak i Off-Road. Doskonale sprawdzą się jako pomoc na lotniskach, dworcach, niewielkich budowach i wszystkich miejscach, gdzie istnieje potrzeba szybkiego i wygodnego przetransportowania innych, cięższych urządzeń.

Import samochodów z USA

Nasza firma specjalizuje się w zakupie i transporcie samochodów z USA. Jest to proces wymagający odpowiedniego podejścia i działań wielu doświadczonych specjalistów. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko samochody osobowe, ale też pojazdy techniczne, ciężarowe i wiele innych. Współpracując z wieloma dealerami samochodowymi z USA, jesteśmy w stanie w sposób bezpieczny i zgodny z prawem, dostarczyć Państwu nawet tak kultowe pojazdy jak ciężarówki Autocar. Firma Amer-Auto globalnie podchodzi do swojej misji. Nasi pracownicy służą pomocą i radą podczas całej procedury importu samochodu ze Stanów Zjednoczonych. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi ofertami Amer-Auto.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl