Amer-Auto

Import BMW z USA

Jak sprowadzić wymarzony samochód z zagranicy?

Dziś o dostęp do zagranicznych aut jest znacznie łatwiej niż kiedyś. Nie musimy godzić się na sklepowe marże na lokalnym rynku, ani odnosić się do ofert różnorodnych giełd. Jakości aut z lekkim przebiegiem kupowanych w kraju, nie można być do końca pewnym. Argument ten przechyla szalę między zdecydowaniem się na zakup auta lokalnie lub z zagranicy. Import samochodów z zachodu kwitnie coraz bardziej i nie jest tu mowa o pojazdach sprowadzanych wyłącznie z Niemiec. Nasza firma zajmuje się pomocą w sprowadzeniu samochodu między innymi ze Stanów Zjednoczonych, zapewniając kompleksowe wsparcie w całym procesie.

Znajdź auto dla siebie

Samochód to nie tylko praktyczny dodatek, który zapewnia przemieszczenie się z punktu A do B. To przede wszystkim osobista wizytówka, która świadczy o zorientowaniu człowieka na jakość, jego wyczuciu gustu oraz życiowym obyciu. Auto wpływa na osobisty wizerunek - logo znanej marki na samochodzie jak np. BMW, daje jasny sygnał gdzie leżą osobiste preferencje i czego oczekujemy zarówno od samochodu, jak i życia. Import BMW z USA może być problematyczny dla kogoś, kto postanawia zająć się całym procesem w pojedynkę. Nasza firma zajmie się kompleksowo wszystkimi formalnościami, wynajdzie odpowiedni do podanych specyfikacji samochód oraz pomoże go sprawnie sprowadzić. Import z USA staje się coraz popularniejszy. Polacy są dziś w stanie pozwolić sobie na więcej, w efekcie więcej też oczekują. Wysokiej jakości auto nie znajduje się poza zasięgiem przeciętnego konsumenta. Jest ono dodatkiem, o który nie trzeba również walczyć z biurokratyczną machiną. Zgłoszenie się do specjalistów pozwoli zaoszczędzić na czasie, kosztach i nerwach. Współpracując z nami, nasi klienci mają pełny wgląd w aktualny status i postęp ich zamówienia. Dzięki temu mogą lepiej przygotować się do wszystkich etapów procesu, które będą wymagały ich uwagi. Zapewniamy wysoką jakość obsługi, wiedząc, że auto to poważna inwestycja, która ma się zwracać z każdym przekręceniem kluczyka.

Zdaj się na specjalistów

Nasze działania cechuje uczciwość oraz rzetelność - w przedstawionych kosztach importu BMW z USA, nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów manipulacyjnych. Nasi klienci mają przedstawioną jasną oraz czytelną ofertę, co w naszym mniemaniu jest podstawą dla udanej i uczciwej transakcji. Auta wybierane są na aukcjach w Stanach Zjednoczonych, klient może zarówno wskazać samochód, na którym mu zależy, jak i zdać się na nas w zaproponowaniu opcji do wyboru. Wszelkie koszty zostaną wyszczególnione przed podjęciem współpracy, dzięki czemu nasi odbiorcy mogą się lepiej przygotować i jeszcze raz dokładniej oszacować swoje możliwości budżetowe. Import samochodu nie jest dziś wcale taki trudny jak kiedyś - jest to inwestycja, która szybko się zwróci na wielu poziomach, zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Szukając nowego samochodu, którego jakości można być pewnym, warto zastanowić się czy sprowadzenie go z zagranicy nie będzie lepszym pomysłem, niż zdawanie się na krajowe giełdy. Pomożemy Państwu trafić w dziesiątkę z wyborem.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl