Amer-Auto

Import BMW I8 z USA

Import BMW I8 z USA

Samochód przyszłości już istnieje i możesz go mieć w swoim garażu. BMW I8 pozwala na nowo odkryć radość z jazdy, przenosząc ją na nieznany dotąd poziom. Nawet 370 KM daje wręcz niepowtarzalne odczucia dla każdego, kto tylko będzie posiadaczem tego wyjątkowego modelu. Aby uzyskać prędkość 100 km/h na godzinę, kierowca potrzebuje jedynie 4,4 s, czyli mniej więcej tyle czasu, ile zajmuje przeczytanie tego zdania. To niesamowita prędkość, której warto doświadczyć!

Komfort i innowacyjność

Buzująca w żyłach adrenalina gwarantuje niezapomniane chwile na drodze, do których będziemy chcieli wracać jeszcze wiele razy. Samochód oferuje również komfortowe rozwiązania jeszcze niedawno spotykane wyłącznie w działach książek science-fiction. Liczne ułatwienia wspomagające sterowanie autem są bardzo intuicyjnie i możemy obsługiwać je za pomocą kokpitu o iście futurystycznym wyglądzie.

Nowocześnie, ale luksusowo i szykownie

BMW I8 to hybryda o designie, obok którego nie da przejść się obojętnie. Linia samochodu przykuwa wzrok każdego przechodnia. Sylwetkę auta dopracowano nawet w najmniejszych szczegółach. Jednym z nich są charakterystyczne, podnoszone drzwi, wykonane z wytrzymałego, choć lekkiego karbonu. Każdy element stylistyki zdaje się mówić, że jest to samochód stworzony do rzeczy wielkich, bez względu na wszelkie przeciwności spotykane na drodze.

Zdecyduj się na import BMW I8

Decyzję o imporcie BMW I8 z USA to strzał w dziesiątkę. Nieco dłuższą chwilę zajmą już same poszukiwania idealnego auta oraz dopełnienie wszelkich formalności. Na tym etapie oferujemy naszym klientom kompleksowe wsparcie, stawiając na indywidualne potrzeby każdego kupującego. Dbając o komfort zamawiającego, proponujemy nawet dodatkowe badania techniczne pojazdu, przeprowadzone przez eksperta z zakresu motoryzacji. Zabezpieczamy również kwestie transportu auta do Polski.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl