Amer-Auto

Import BMW M5 z USA

Import BMW M5 z USA

Znane i cenione na całym świecie niemieckie samochody są marką samą w sobie, a BMW należy do najlepszych. Koncern, podobnie jak jeden z jego flagowych produktów, czyli BMW M5, cechuje niezawodność połączona z wysoką jakością. Wspomniany model kryje w sobie 625 KM i osiąga 100 km/h w 3,3 s. Robi to wrażenie przede wszystkim na fanach mocnych wrażeń od lat zakochanych w samochodach. Tym bardziej warto skorzystać z opcji importu BMW M5 z USA, czyli kraju, gdzie auta doceniane są ponad wszystko.

Import to bardzo łatwe rozwiązanie

Import BMW M5 z USA to sprawa nieskomplikowana, jeśli skorzysta się z usług firmy Amer Auto. Wspieramy naszych klientów już na wstępnym etapie poszukiwań. Bierzemy na siebie wszelkie niedogodności związane z finalizacją zamówienia oraz transportem. W trosce o spokój klienta oferujemy nawet personalizowane, dodatkowe ubezpieczenia w trakcie podróży przez ocean. Odpowiedzialność kupującego ogranicza się do niezbędnego minimum - to głównie podpisanie umowy i niezbędnych dokumentów. Nasza kompleksowa pomoc przekłada się na brak stresu podczas całej procedury importowej. Klient otrzymuje auta już w Polsce i jest ono gotowe do jazdy praktycznie od razu po rejestracji.

Kraj wielkich możliwości

Wcale nie mowa tu o USA - mamy na myśli Polskę! By z tych możliwości skorzystać, wystarczy jedynie nieco odwagi pozwalającej sięgnąć poza utarte schematy kupowania samochodu jak najbliżej miejsca zamieszkania. Efekty mogą nas zaskoczyć, bo atrakcyjne oferty cen aut w USA przekładają się na większe możliwości w zakresie wyboru klasy, na którą możemy sobie pozwolić. Dzięki temu zyskujemy realny powód do dumy. Otrzymujemy także niezawodnego towarzysza licznych podróży. Aby zrealizować nasze marzenia wystarczy naprawdę niewiele. Przekonaj się sam, już teraz odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl