Amer-Auto

Import BMW X6 z USA

Import BMW X6 z USA

Niemiecka precyzja broni się sama. Nie może być inaczej, gdyż wciskając pedał gazu, otrzymujemy dostęp do 450 KM za sprawą topowych silników TwinPower Turbo. Tajemnicy tej mocy bronią duże wloty powietrza, wyraźnie dające jednak podpowiedź, że pod maską kryje się wiele przygód. Atletyczna linia samochodu w zaskakujący sposób przywodzi na myśl charakter coupe, dzięki czemu auto zyskuje smukły wygląd, od razu budząc zachwyt każdego widza. Nawet podstawowe wyposażenie BMW X6 przenosi nas do krainy luksusu i udowadnia, że niemiecka precyzja to zdecydowanie więcej niż chwytliwe hasła.

BMW X6 - rodzinne auto

Utarło się, że rodzinny samochód to synonim nudy i pewnej monotonii. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by stereotypy te łamać. Import BMW X6 z USA to pierwszy i zarazem ostatni krok, by zapewnić rodzinie wszystko, co niezbędne, a przy okazji nie zgubić własnego charakteru. Można nawet pójść o krok dalej, stwierdzając, że taka decyzja ten charakter podkreśli i będzie wizytówką w życiu prywatnym oraz zawodowym. Tym bardziej, że w BMW z serii X duży nacisk położono na bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Wpływ mają na to liczne systemu wsparcia kierowcy. Zdecydowanie się na jeden z tych samochodów to inwestycja w codzienny spokój Twoich bliskich.

Nasza praca - Twoja korzyść

W USA dostrzegliśmy potencjał, którym chcemy się dzielić. To niesamowicie bogata flota wysokiej jakości aut, wciąż nie do końca odkrytych i docenianych przez Europejczyków ze względu na dzielące kontynenty odległości. Import BMW X6 z USA może stanowić jedną z najlepszych decyzji w zakresie motoryzacji. Rynek ten pozwala kupować pojazdy w atrakcyjnych cenach, gdy więc po latach zdecydujemy się na sprzedaż, niejednokrotnie okazuje się, że można na tym zyskać. Praktycznie nie zdarza się to w przypadku aut nabywanych na rynku krajowym.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl