Amer-Auto

Import Cadillac z USA

Import Cadillac z USA

Ponad 100 lat motoryzacyjnej tradycji. Cadillac to marka sama w sobie, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Obok jej zalet nie sposób przejść obojętnie. Po pierwsze Cadillac to żywa historia. Dziś wciąż jest dziarskim bohaterem szos, a któż nie chciałby usiąść za kierownicą legendy? Choćby dlatego import Cadillac z USA to świetne rozwiązanie dla poszukiwaczy niebanalnego i niepowtarzalnego stylu, tak rzadko spotykanego na polskich drogach.

Legendarne auto

Obecnie pod maskami aut amerykańskiego koncernu znajdziemy prawdziwych gigantów, czyli silniki zapewniające kilkaset koni mechanicznych. Topowym modelem w tym segmencie jest silnik V6 o pojemności 3,6 litra, który oferuje posiadaczowi 325 KM. Na wygodę w trakcie jazdy wpływa idealnie zbalansowany system napędu osi oraz zbilansowane algorytmy przenoszenia siły napędu. Całości dopełniają zaawansowane programy kontroli trakcji i stabilności.

Wyróżnij się z tłumu, zdecyduj się na import Cadillaca

Świat zachwyca się niemiecką precyzją w zakresie motoryzacji. Rzadziej mówi się jednak o tym, że amerykański potencjał na tym polu bywa jeszcze większy. Cadillac to wzór pod względem stylistyki. Niebagatelne linie samochodów tej marki niezmiennie od lat zadziwiają, bo pod eleganckim charakterem zawsze kryje się nieco drapieżności. Z drugiej strony wszystkie samochody produkowane za oceanem uderzają w odbiorcę luksusem. Takie auto mówi samo za siebie. Każdy miłośnik motoryzacji będzie zachwycony z jego nabycia.

Zaufaj profesjonalistom

W miastach pełno jest salonów marek, takich jak: Audi, BWM czy też Alfa Romeo. Sprawa wygląda zgoła inaczej w przypadku Cadillaca. To auta, których zamiast w autoryzowanych punktach, należy szukać na własną rękę. Import Cadillaca z USA jest tym trudniejszy, że kontakt ze sprzedawcami i możliwość obejrzenia samochodu ogranicza się najczęściej do świata wirtualnego. Problem ten znika jednak, gdy zdecydujemy się skorzystać z usług profesjonalistów, takich jak Amer Auto. Za cel stawiamy sobie jakość i zadowolenie klientów. Oferujemy sprawdzone pojazdy. Wspieramy kupujących na każdym etapie zamówienia, towarzysząc już od pierwszych chwil poszukiwań, oferując szereg dodatkowych usług, jak np. indywidualną ekspertyzę auta wykonaną na miejscu przez motoryzacyjnego eksperta. To po naszej stronie leży również sprawa zorganizowania transportu i dopełnienie wszelkich formalności.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl