mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/amerauto/www/include/connection.php on line 36 - www.amer-auto.pl
 Samochody z USA - import pojazdów nowych i używanych

Import Cadillac Escalade z USA

Import Cadillac Escalade z USA

Cadillac Escalade to niezwykły samochód o mocy ponad 420 KM. Po raz pierwszy pojawił się na drogach pod koniec XX w. Obecnie produkowana jest jego kolejna generacja. Ze swoim charakterystycznym, przednim “grillem” budzi respekt masywną sylwetką, choć waży jedynie ok. 2,5 tony. Najnowsze modele charakteryzują się wzmocnionym zawieszeniem, bardzo skutecznym systememem wspomagania układu kierowniczego oraz niesamowicie pomocnym układem stabilizacji jazdy. W środku auta zastosowano najnowsze, technologiczne rozwiązania. Do dyspozycji kierowcy oddano bardzo intuicyjny panel sterowania.

Wybij się ponad przeciętność

Polskie drogi obfitują samochodami najpopularniejszych marek. Wybicie się z tego marazmu nie należy do rzeczy prostych - by to osiągnąć, trzeba uwierzyć, że motoryzacyjna perspektywa nie kończy się na Niemczech. Nikogo nie dziwi już przecież sprowadzania często drogich sprzętów z Chin. Co więcej, oczekujemy, że takie produkty przy niższej cenie okażą się lepsze jakościowo od tych sprzedawanych w kraju. Myślenie takie z powodzeniem można przełożyć na rynek motoryzacyjny. Import Cadillac Escalade z USA to gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, ale przede wszystkim obietnica wybicia się ponad przeciętność.

Cadillac Escalade - klasa sama w sobie

Cadillac to coś więcej niż tylko samochód - to legenda. W USA jest prawdziwą ikoną popkultury, nie tylko tej motoryzacyjnej. Marzy o nim wielu fanów na całym świecie, ale nieliczni mają odwagę, by te marzenia realizować. Fakt ten może dziwić, bo import Cadillac z USA nigdy nie był łatwiejszy. Dzięki firmom, takim jak Amer Auto wystarczy znaleźć odpowiedni model, a następnie z radością czekać na moment, w którym pojawi się on przed naszym domem. Warto pamiętać, że od realizacji własnych fantazji dzieli nas zazwyczaj znacznie mniej, niż mogłoby się wydawać! 
Copyright © www.amer-auto.pl