Amer-Auto

Import Chevrolet z USA

Import Chevrolet z USA

Od kilku lat samochodów marki Chevrolet próżno szukać w Polsce. Wycofano ją z naszego kraju, a więc jej pasjonaci poszukiwania musieli przenieść za granicę. Skoro już jednak trzeba te auta sprowadzać, warto uświadomić sobie, że ocean nie stanowi problemu. Warto skierować swój wzrok do ojczyzny koncernu General Motors i rozważyć import Chevrolet z USA. Choć ze względu na odległość może to się wydawać żartem, to rozwiązania tego broni bogaty w argumenty język korzyści. Warto się mu przyjrzeć.

Dlaczego import USA?

W stosunku do rzeczy nam znanych jesteśmy najbardziej krytyczni. Dzieje się tak, ponieważ wiemy, czego możemy oczekiwać, a odstępstwa od przyjętych norm są natychmiast wychwytywane. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku sektora motoryzacyjnego. USA to ojczyzna motoryzacji, kraj, w którym na samochodach mniej lub bardziej zna się niemal każdy, a więc wymagania, co do auta także są na poziomie wyższym od przeciętnego. W efekcie import Chevrolet z USA to inwestycja w wysoką jakość nawet w przypadku aut używanych.

Bądź wyjątkowy, wybierz markę Chevrolet

Nawet w obrębie tej samej marki zdarza się, że rozwiązania w autach przeznaczonych na poszczególne rynki są różne. Niejednokrotnie modele “europejskie” są uboższe np. w wyposażenie niż ich krewniacy zza oceanu. Wiążę się to m.in. z kwestiami prawnymi a także finansowymi. Dla przykładu wskażmy ceny benzyny. W USA jest ona stosunkowo niska, a więc dużo popularniejsze są tam silniki o znacznie większej pojemności, jak 2,4 czy 3,7 l. W Europie uznaje się je za niespecjalnie ekonomiczne. Cierpi na tym moc samochodu. Można wskazać także kwestie zawieszenia czy też skrzyni biegów.

Dalej, znaczy taniej, czyli import z USA

Motoryzacyjny rynek amerykański jest nasycony. Nikogo nie dziwi, gdy przeciętny obywatel USA ma nawet kilka samochodów. Na szczęście sprzyja to kupującym, wiążąc się z najstarszą zasadą świata, mówiącą o stosunku popytu do podaży. Najczęściej wspomina się o niej, gdy ceny rosną, a zapomina się, że działa również w przypadku ich spadku. To atut w rękach kupujących, także tych z Polski.

Ostatnim mitem wartym obalenia są skomplikowane procedury importowe. Choć formalności nigdy nie należą do zagadnień łatwych, to jednak skorzystanie z usług naszej firmy pozwala o tym problemie zapomnieć. Dbamy o udany zakup na wielu etapach. Wspieramy klienta podczas poszukiwań, sprawnie pokonujemy wszystkie formalności i w końcu zabezpieczamy transport samochodu do Polski. Naszym klientom pozostaje jedynie radość z nowego zakupu.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl