Amer-Auto

Import Chevrolet Camaro z USA

Import Chevrolet Camaro z USA

Robot, przedstawiciel obcej cywilizacji czy samochód sportowy? Z tym pytaniem musieli zmierzyć się bohaterowie serii “Transformers”, gdzie jedną z głównych postaci był sympatyczny “Bumblebee”, potrafiący zmieniać się w Chevroleta Camaro. Nie bez przyczyny reżyserzy z Hollywood wybrali akurat to auto. Camaro jest ucieleśnieniem marzeń wielu fanów motoryzacji, a także symbolem amerykańskich ulic. To jeden z klasyków odzyskującej popularność klasy „pony cars”, czyli gamy sportowych aut z USA. Dość powiedzieć, że seria ta od lat 60. była produkowana z niewielkimi przerwami przez około pół wieku. Krótko mówiąc, Chevrolet Camaro to samochód, które swoje miejsce w historii zdobył zdecydowanie nieprzypadkowo, zatem na jego import jak najbardziej warto się zdecydować!

Samochód dający ekstremalne doznania

Chevrolet Camaro to swego rodzaju przepustka do krainy ekstremalnych doznań. W najpotężniejszych odsłonach auto posiada silnik o mocy 580 KM. Samo to wystarczy za odpowiedź, dlaczego samochód należy do klasy “muscle car”, czyli pojazdów o wyjątkowo wysokich osiągach. Tętniącą pod maską siłę zamknięto w niebagatelnych kształtach. Opływowa linia, nieco agresywna stylistyka zwieńczona z przodu długim, poziomym grillem. Lista powodów, dla których warto rozważyć import Chevrolet Camaro z USA, w dużej mierze ogranicza jedynie wyobraźnia kierowcy.

Zdecyduj się na import z USA

To jedno z tych amerykańskich aut, którego próżno szukać w Polsce. Jedyną opcją jest import Chevroleta Camaro z USA. Jeśli się na niego zdecydujemy, pozostaje jedynie rozważyć, jak to zrobić efektywnie. W tym miejscu polecamy usługi naszej firmy Amer Auto. Samochody zza oceanu są naszą pasją, dzięki czemu przez lata zdobyliśmy niezbędne doświadczenie. Jesteśmy w stanie sprowadzić używane samochody najwyższej jakości, ciesząc klientów atrakcyjną ceną nieosiągalną na żadnym innym rynku.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl