Amer-Auto

Import Chevrolet Corvette z USA

Import Chevrolet Corvette z USA

Model Corvette produkowany jest od ponad 60. lat i w tym czasie w pełni zasłużył na miano najsłynniejszego modelu w historii Chevroleta. Debiutował jako kabriolet, kolejne generacje, których na ten moment istnieje siedem, wielokrotnie zapisywały się w historii USA. W sumie od debiutu wyprodukowano znacznie ponad milion aut, co zapewnia Corvette miano najsłynniejszego modelu. Ta liczba broni się sama, dlatego już teraz warto rozważyć import Chevrolet Corvette z USA.

Czy ktoś o nim nie marzy?

Uwodzi sylwetką, kusi mocą. Chevrolet Corvette najnowszej generacji ma w zanadrzu blisko 660 KM, co słusznie pozwala się zastanawiać, czy już w najbliższej przyszłości samochody uzyskają zdolność do oderwania się z ziemi. To prawdziwy król szos, któremu słusznie należy się szacunek. Prosta linia tego samochodu idealnie współgra z jego drapieżną naturą. Samochód zadziwia przy tym stabilnością toru jazdy. Ostre zakręty i trudne warunki pogodowe nie są w stanie pokonać świetnie zoptymalizowanego układu kierowniczego, osadzonego na niskim zawieszeniu. Taka precyzja i lekkość prowadzenia zaskakują tym bardziej, że dla samochodu rozpędzenie się do kilkuset kilometrów na godzinę jest banalnie proste.

Import z USA to doskonałe rozwiązanie

Nasza pasja to amerykańskie samochody. Chcemy dzielić się nią z innymi, dlatego z radością pomagamy sprowadzać samochody zza oceanu. Dla nas import Chevrolet Corvette z USA to przyjemność, bo oznacza, że na polskich drogach pojawi się nowy król. Doświadczenie zdobywaliśmy latami, dzięki czemu świetnie odnajdujemy się w gąszczu importowych przepisów, pokonując je z dziecinną łatwością. Wiemy też, jak stresujące bywa kupno nowego samochodu. Staramy się towarzyszyć naszym klientom na każdym etapie poszukiwań oraz transportu. Robimy wszystko, aby jedynym obowiązkiem zamawiającego była radość z nowego nabytku.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl