Amer-Auto

Import Chevrolet Siverado z USA

Import Chevrolet Silverado z USA

Funkcjonalny, a zarazem luksusowy. Tę niełatwą sztukę konstruktorzy Chevroleta osiągnęli, projektując model Silverado. Praktyczny pick-up, gdy tylko zapragniemy, zmienia się w auto gotowe do podboju szos. To największe w swoim typie dzieło koncernu General Motors, w skład którego wchodzi m.in. Chevrolet i Cadillac. Charakteryzuje się prostą linią oraz wysoko osadzonym zawieszeniem. Znacznie poprawia to komfort w trakcie jazdy, daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Wrażenie robi przede wszystkim ładowność - przy mocy równej 420 KM wynosi ponad 2 tony. Tym samym import Chevrolet Silverado z USA to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby połączyć zalety auta służbowego z wygodą i elegancją prywatnego.

Chevrolet Silverado - wizytówka firmy

W zamierzchłych czasach o człowieku świadczyła wielkość ziemi. Choć zmieniła się “waluta”, w której oceniamy się nawzajem, nie zmienił się sam schemat. Wizytówką człowieka stał się m.in. samochód. To on wiele mówi o naszym statusie, a więc należy traktować go nie tylko jako środek transportu, ale inwestycję w siebie. To szczególnie ważne w przypadku relacji biznesowych lub spotkań z kontrahentami.

Zdecyduj się na import z USA

Wiemy już, że import Chevrolet Silverado z USA pozwoli zadbać o dobry wizerunek. To jednak tylko jedna korzyść. Decydując się na sprowadzenie samochodu z Ameryki, w znaczny sposób możesz też zaoszczędzić. Wciąż nie do końca odkryty przez Polaków rynek motoryzacyjny w USA daje jeszcze większe pole manewru. Dzięki Amer Auto masz bardzo dużą szansę na znalezienie samochodu w zdecydowanie lepszej cenie niż w przypadku kupna z rynku europejskiego. Nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur, wszystkim się zajmiemy sprawnie i profesjonalnie. Będziesz obecny przy całym procesie importu, ale bezpośrednio nie doświadczysz żadnego stresu.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl