Amer-Auto

Import Chrysler z USA

Import Chrysler z USA

Amerykański rynek motoryzacyjny nie byłyby taki sam bez marki Chrysler. Jedna z najpopularniejszych, zrodzonych za oceanem, trzyma również stery nad produkcją samochodów Dodge i Jeep. Miliony aut sprzedawanych każdego roku przekonują, że konstruktorzy dobrze wykonują swoją pracę. Trudno się dziwić - producent może pochwalić się blisko 100-letnim doświadczeniem, z którego czerpie pełnymi garściami. O znaczeniu koncernu wiele mówi jeszcze jeden fakt. Już kilkukrotnie w czasach wielkich kryzysów Chrysler mógł liczyć na wsparcie amerykańskiego rządu. Ten nie chciał dopuścić do upadku przedsiębiorstwa o strategicznym znaczeniu dla kraju i obywateli.

Chrysler - auto o bogatej historii

Na przestrzeni dziesięcioleci producent Chryslera wydał na rynek kilkadziesiąt modeli. Każdy kolejny przekonywał, że może być: szybszy, mocniejszy, bardziej komfortowy. Ponadto, maszyny Chryslera są takie samie, jak jego historia, czyli burzliwe, ale w niewytłumaczalny sposób hipnotyzujące i zniewalające. To jeden z powodów, dla których ta legendarna marka ma miliony fanów na całym świecie. Obecnie na rynku również jest kilka modeli zasługujących na uwagę. Potwierdzają one, że import Chrysler z USA to strzał w dziesiątkę. Wskażmy tu m.in. na Chryslera Pacifica. To zgrabny SUV o linii combi, oferujący w najmocniejszych wersjach blisko 260 KM. Fanów powinien zainteresować także Chrysler Town&Country. Popularny VAN nawiązuje do klasycznej linii wozów sprzed kilkudziesięciu lat, co nie przeszkadza mu tworzyć wielopoziomowego wrażenia luksusu i elegancji.

Import z USA - czy warto?

Niemcy, Holandia czy też Włochy to naturalne kierunki motoryzacyjnej ekspansji Polaków. Popularność tego rozwiązania stała się jednak również jego wadą, bo obecnie podczas poszukiwań trzeba konkurować z całą rzeszą zainteresowanych kupców. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku USA. Stereotypowo uważa się ten kierunek za nieopłacalny, stąd stosunkowo niewielkie zainteresowanie. Właśnie ta sytuacja jest dodatkowym plusem dla ludzi, którzy zrozumieli już, jak wielki potencjał kryje się za oceanem. Lepszy standard pojazdu, zdecydowanie bardziej atrakcyjna cena, marki niedostępne w Europie - to jedynie kilka punktów z długiej listy korzyści. Warto więc zdecydować się na import z USA na przykład kultowego Chryslera.

Ty wybierasz - my sprowadzamy

Listę niepodważalnych korzyści w całość spina jeszcze jedna zaleta. Import Chrysler z USA można powierzyć profesjonalnej firmie, takiej jak Amer Auto. To na naszych barkach znajdzie się wyszukanie odpowiedniego samochodu oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z importem. Dodatkowo, oferujemy ekspertyzy dotyczące stanu auta, wykonane przez ekspertów z zakresu motoryzacji. Na końcu zatroszczymy się o bezpieczny transport auta, by w jak najkrótszym czasie cieszyło nowego właściciela.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl