Amer-Auto

Import Ford z USA

Samochody marki Ford od lat są doceniane i lubiane przez setki tysięcy Polaków. Jest to zdecydowanie zasługa solidnej konstrukcji, ciekawego designu i dobrych właściwości jezdnych. Nawet po wielu latach użytkowania auta te wciąż spisują się bardzo dobrze. Nic dziwnego, że liczba importowanych z USA samochodów marki Ford stale rośnie. Oczywiście wszystkie powyższe komplementy są prawdą tylko w przypadku, gdy auto zostało zakupione od uczciwego i rzetelnego sprzedawcy, który doskonale przedstawił wszystkie zalety auta, a dodatkowo szczegółowo i sumiennie opisał aktualny stan techniczny pojazdu. Firma Amer-Auto zajmuje się importem Forda z USA od wielu lat, dlatego nawiązując współpracę właśnie z nami masz pewność, że zakup Forda w USA przebiegnie sprawnie, szybko i bezproblemowo. W Stanach Zjednoczonych trudno zatuszować wady pojazdu trudniej jest też oszukać potencjalnych nabywców, gdyż wszystkie tego typu sprawy reguluje rygorystyczne prawo. Dodatkowo naszymi zakupami za oceanem zajmują się tylko i wyłącznie sprawdzeni przez nas dealerzy z wieloletnią renomą na rynku. Wszystko po to, byś Fordem z USA, którego sprowadzisz, mógł się cieszyć przez długi czas.

Szeroki wybór dostępnych aut

W ofercie Amer-Auto znajduje się sporo modeli Forda. Warto wymienić m.in. kultowego Forda Mustanga, ale także Forda Focusa, Forda Edge, Transit, czy Fusion. W naszym asortymencie znajduje się także szeroki wybór modeli w najpopularniejszej obecnie wersji nadwozia – SUV. Ford to marka i gwarancja wysokiej jakości. Ten amerykański koncern ma już ponad stuletnią tradycję i przez cały czas pełnił funkcję jednego z najważniejszych producentów w Stanach zjednoczonych, a także w Europie, czy Azji. Niektóre modele posiadają różne wyposażenie i inną specyfikę na rynku amerykańskim niż na rynku europejskim, dlatego też import Forda z USA jest ciekawym rozwiązaniem nie tylko dla fanów tej marki. Sprowadzając auto ze Stanów Zjednoczonych potencjalny klient może cieszyć się zupełnie unikatowym i oryginalnym pojazdem. Import Forda z USA to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią wyróżniać się na drodze.

Zaufaj profesjonalistom

Jesteśmy firmą, która już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym importem aut z USA. Nasze największe zalety to: rzetelność, uczciwość oraz pełna transparentność. Współpraca z nami nie generuje żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów, a o przebiegu aktualnie wykonywanych przez nas procesów każdy klient jest na bieżąco informowany. Wszystkie przeprowadzane transakcje oraz przedstawiane oferty są jasne, klarowne i czytelne. Import Forda z USA nie jest prosty, jednak jeżeli zaufasz naszemu profesjonalnemu zespołowi wszystko przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Jako klient możesz wybrać dowolnego Forda z prezentowanych przez nas aukcji, a my zajmiemy się resztą. Chętnie przygotujemy także własne propozycje, które idealnie wpasują się w potrzeby i możliwości potencjalnych nabywców sprowadzanych przez nas aut. Krajowe giełdy nie są już tak pewne, jak kiedyś, a sprowadzony Ford z USA może być naprawdę świetnym pomysłem. Zapraszamy do współpracy.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl