Amer-Auto

Import Ford Focus z USA

Ford Focus to znakomity samochód osobowy segmentu C, który produkowany jest przez amerykańską markę od 1998 roku. Jest to model stosunkowo młody, a już posiada wielu fanów na całym świecie. Zwolennicy doceniają zwłaszcza kompaktowe wymiary, świetne właściwości jezdne oraz sporo miejsca na bagaże. To idealne rozwiązanie nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także często podróżującego singla, czy młodego małżeństwa. Istnieją cztery generacje tego modelu i każda z nich posiada swoje niepowtarzalne atuty. Auto to charakteryzuje się nienagannym i dość ciekawym stylem oraz niebywałą przestronnością. Nic dziwnego, że cieszy się taką popularnością. Dodatkowo Ford Focus na rynku amerykańskim posiada inne wyposażenie, niż ten sam model dostępny w Europie, dlatego import Forda Focusa z USA może być bardzo ciekawą opcją, zwłaszcza dla osób, które lubią się wyróżniać. Nawiązując współpracą z naszą firmą już w najbliższym czasie możesz cieszyć się posiadaniem rewelacyjnego Forda Focusa prosto z USA.

Ford Focus – idealny dla rodzin

Ford Focus to jeden z najczęściej kupowanych przez klientów amerykańskiego producenta aut. Nie powinno to dziwić, gdyż model ten cechuje się świetnymi parametrami jezdnymi i znakomitym komfortem podróżowania. Dodatkowo samochód wykonany jest z solidnych materiałów, a gwarantem wysokiej jakości jest już sama marka Ford. Wnętrze wszystkich generacji zawsze wyróżniało się czymś nowym i dotąd niespotykanym u konkurencji. Ford Focus oferowany był w wielu wersjach nadwozia, jednak najczęściej wybieranymi były: sedan, kombi oraz hatchback. Ciekawostką było także 2-drzwiowe coupé-cabrio, które stanowiło istną wisienkę na torcie. Z nietuzinkowych propozycji warto wspomnieć także o Fordzie Focusie RS. Ten samochód osobowy wyróżnia się sportowym zacięciem i do dziś jest często wybierany przez młodych ludzi lubiących nieco szybszą jazdę. Jesteś jednym z nich? To na pewno zainteresuje Cię import Forda Focusa RS z USA.

Ford Focus - import z USA

Import Forda Focusa z USA nie jest trudny i stosunkowo dużo tańszy niż by się wydawało. Wystarczy powierzyć sprowadzenie auta w ręce profesjonalistów, którzy na imporcie samochodów z USA znają się, jak nikt inny. U nas otrzymujesz rzetelnie przedstawioną ofertę, a po zaakceptowaniu warunków – auto dostarczone wprost pod wskazany przez Ciebie adres. Zapraszamy do kontaktu!motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl