Amer-Auto

Import Ford Fusion z USA

Ford Fusion to nietuzinkowy model amerykańskiego producenta, który zupełnie inaczej prezentuje się w Europie niż w Stanach Zjednoczonych. Europejski Fusion to samochód osobowy typu minivan segmentu B, który produkowany był w latach 2002-2012. Model ten miał tylko jedną generację, jednak przeszedł też istotny lifting. To 5-osobowe auto reklamowane było jako miejski samochód dla aktywnych. Spora przestrzeń bagażowa była dodatkowym atutem, które przemawiało na korzyść modelu. Świetnie sprawdzał się jako pojazd dla rodzin z dziećmi. Z kolei Ford Fusion na rynku amerykańskim to samochód osobowy segmentu D, który w gamie modeli amerykańskiego koncernu pojawił się w 2006 roku i dotychczas powstały dwie generacje tego pojazdu. Auto było zdobywcą wielu nagród i do dziś ma swoich stałych zwolenników. Forda Fusion w wersji amerykańskiej nie można dostać na naszym rodzimym rynku, dlatego też jeżeli poszukujesz właśnie tego auta musisz zainteresować się importem Forda Fusion z USA. Jak to zrobić? Wystarczy nawiązać współpracę z naszą firmą i w niedalekiej przyszłości cieszyć się z posiadania upragnionego auta.

Ford Fusion – dwa oblicza

Ford Fusion, który dostępny był w Europie to auto, które trudno jednoznacznie sklasyfikować, co jest jego sporą zaletą. Fusion na Starym Kontynencie to rewelacyjne połączenie samochodu z segmentu B z niezwykłym komfortem i wygoda jazdy wraz przestrzenią zarezerwowaną dla aut kompaktowych. Fusion reprezentuje nieco terenowy charakter, co podkreślone zostało za pomocą m.in. typowymi nadkolami. Auto to doskonale odnajduje się w miejskiej dżungli i często jest wybierane właśnie by pełnić tego typu funkcję. Amerykański Fusion to z kolei elegancja i ciekawy design. Model ten dostępny jest tylko jako sedan, co dodatkowo określa jego przeznaczenie m.in. jako limuzynę. Późniejszy lifting jeszcze bardziej uwypuklił nowoczesną stylistykę auta i jego dynamiczny design. Nic dziwnego, że import Forda Fusion z USA cieszy się coraz większą popularnością – to auto to prawdziwy rarytas.

Ford Fusion - import USA

Import Forda Fusion z USA to nasz chleb powszedni. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, która bezpiecznie sprowadzi dla Ciebie auto zza oceanu. Możesz być pewny, że będzie on dokładnie w takim stanie, jak opisany został w ofercie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co bezpośrednio przekłada się na atrakcyjne warunki zakupu, jakie możemy zaproponować. Zapraszamy do współpracy!motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl