Amer-Auto

Import Ford Mustang z USA

Ford Mustang to samochód osobowy typu pony car, który w stajni amerykańskiego koncernu jest obecny od 1964 roku. Do dziś Ford wypuścił sześć generacji tego rewelacyjnego modelu. Samochód typu pony car to auto ze sportowym zacięciem, które charakteryzuje się kompaktowym nadwoziem, wyróżniającą się stylistyką oraz stosunkowo mocnym silnikiem. To auto zdecydowanie skierowane było do młodych, odważnych ludzi, którzy cieszą się życiem Prekursorem tego typu samochodów był właśnie Ford Mustang, który obecnie jest uważany za niemalże kultowy pojazd. Jest to też motoryzacyjne marzenie wielu nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Import Forda Mustanga z USA to fantastyczne rozwiązanie, które pomoże Ci cieszyć się autem, którego zawsze pragnąłeś. Dodatkowo kupisz to auto na preferencyjnych warunkach. Import z USA naprawdę się opłaca.

Ford Mustang – ikona marki

Ford Mustang to bezapelacyjna ikona marki i jeden z najważniejszych symboli popkultury. Jest to najpopularniejszy samochód w swojej klasie i obecnie sprzedał się na całym świecie w łącznej wielkości 10 milionów egzemplarzy. Co ciekawe, dopiero 6. generacja Forda Mustanga była oferowana na terenie Europy – wszystkie poprzednie dostępne były tylko za oceanem. Nic dziwnego, że import Forda Mustanga z USA cieszył się i nadal cieszy taką popularnością. Jeżeli chcesz posiadać wcześniejszą generację np. 3., czy 4. to musisz to auto sprowadzić. Ford Mustang posiada kilka wersji nadwozia, jednak największą sławą cieszy się głównie kabriolet oraz coupé. Model posiada cztery siedzenia, dlatego świetnie nadaje się na krótsze i dłuższe wyprawy. Do najważniejszych zalet i atutów Mustanga należy: stylistyka, prędkość i prestiż. Mustang, który jest ikoną amerykańskiego producenta, zawsze wzbudza na ulicach podziw i atencję. Teraz to auto może być Twoje dzięki współpracy z naszą firmą.

Ford Mustang - import z USA

Import Forda Mustanga z USA pozwoli Ci posiąść auto, o którym zawsze marzyłeś i to w dokładnie takiej wersji, jakiej zawsze pragnąłeś. Samo sprowadzanie auta zza oceanu nie jest bardzo skomplikowane i wbrew pozorom jest tańsze, niż by się mogło wydawać. Należy jedynie powierzyć import Forda Mustanga firmie, która zajmuje się tego typu transakcjami od lat. Zapewniamy bezpieczne dostarczenie pojazdu pod Twoje drzwi i załatwienie wszelkich formalności. Po Twojej stronie pozostanie jedynie wejście do auta i jazda przed siebie. Zapraszamy do współpracy!motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl