Amer-Auto

Import Ford Suv z USA

SUV-y to w ostatnich latach jedne z najczęściej wybieranych modeli aut. Kierowcy lubią coraz większe auta, w których czują się coraz bezpieczniej, więc nic dziwnego, że właśnie takie samochody chcą mieć w swoich garażach. SUV-y Forda to solidnie wykonane pojazdy, które wyróżniają świetne właściwości jezdne. Dodatkowo modele te charakteryzują się najwyższą jakością wykorzystanych materiałów, niezwykłą wygodą jazdy i sporym komfortem zarówno kierowcy, jak i pasażerów. SUV-y Forda dostępne na amerykańskim rynku mają nieraz dużo ciekawsze wyposażenie niż te w Europie oraz posiadać mogą mocniejsze jednostki napędowe. Trudno się dziwić, że import SUV-ów Forda z USA cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich i europejskich kierowców.

Ford SUV – gama modeli

SUV to nic innego jak samochód, który łączy cechy auta osobowego i terenowego. Tego typu auto ma lepsze właściwości terenowe niż zwykłe auto miejskie, a jednocześnie komfort podróżowania nim jest o wiele przyjemniejszy niż typowymi autami terenowymi. Amerykański producent na przestrzeni lat zaproponował wiele modeli SUV-ów i crossoverów. Wśród najważniejszych modeli Forda warto wymienić m.in. EcoSporta, Pumę, Kugę, Explorera, czy Escape i Expedition, które dostępne są tylko na rynku amerykańskim. Import SUV Ford z USA daje możliwość posiadania zwłaszcza tych niedostępnych w Europie aut.

Ford SUV USA - import

Sprowadzanie auta z USA nie jest takie trudne, jakby się mogło wydawać. Niejednokrotnie w Stanach zjednoczonych można znaleźć auta w o wiele lepszej cenie niż w Europie, nawet jeżeli doliczymy do ogólnych kosztów te związane np. z transportem, czy załatwieniem niezbędnych formalności. Ważne jest, by wybrać firmę, która importem SUV Forda z USA zajmuje się od wielu lat i doskonale wie, jak cały tego typu proces przebiega. Samochód z rynku amerykańskiego może zostać wyposażony w dodatkowe elementy, czy też funkcje, które trudno znaleźć w autach na rodzimym rynku, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości i cieszyć się oryginalnym pojazdem.motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl