Amer-Auto

Import Ford Transit z USA

Ford Transit to znany samochód dostawczy, który przez amerykańskiego producenta produkowany jest od 1965 roku. Na rynku dostępnych jest sześć generacji tego modelu i przez cały czas cieszą się one dużą popularnością wśród klientów. Ford Transit posiada charakterystyczną linię tylnych świateł oraz dynamiczną sylwetkę, oryginalną atrapę chłodnicy i nowoczesny design. Ford Transit to gwarancja solidnego wykonania i sporo przestrzeni ładunkowej, która jest niezbędna w przypadku samochodów dostawczych. Import Forda Transit z USA to doskonałe rozwiązanie dla kogoś, kto chce cieszyć się solidnym, sprawdzonym autem, nabytym dodatkowo w atrakcyjnej cenie.

Ford Transit – prawdziwa legenda

Ford Transit to obecnie niemal samochód kultowy, który na rynku europejskim sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy. Jest to bezapelacyjnie najpopularniejszy pojazd w swojej klasie, który niejako stanowi symbol samochodu dostawczego. Projektanci wyposażyli Forda Transit w różne typy nadwozi - najobszerniejszy z nich to bus na 17 osób. Dodatkowo auto to posiada silniki o dużych mocach, co nie oznacza, że auto jest drogie, wręcz przeciwnie. Ford Transit może być niezastąpionym, ekonomicznym pojazdem we flocie Twojej firmy. Ponadto model charakteryzuje się niebywałą funkcjonalnością, niezawodnością oraz wytrzymałością. Na rynku amerykańskim model ten posiada dodatkowe wyposażenie, którego z trudem szukać w modelach europejskich, dlatego też import Forda Transit z USA wydaje się tym bardziej atrakcyjny. To rewelacyjne auto może być Twoje dzięki współpracy z naszą firmą.

Ford Transit z USA - import

Szukanie oraz sprowadzanie samochodów Ford Transit zza oceanu nie jest takie trudne. Co więcej, import auta z USA jest tańsze niż by się mogło wydawać Wystarczy oddać się w ręce profesjonalistów, którzy importem autem zajmują się od lat i spokojnie czekać na swoje wymarzone auto. Samochód z rynku amerykańskiego może przynieść takie korzyści, których ze świecą szukać na rodzimym podwórku. Zapraszamy do kontaktu!motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl