Amer-Auto

Procedury importu

  1. Klient przy pomocy naszej firmy lub samodzielnie szuka samochodu z USA.
  2. Firma AMER-AUTO na ŻYCZENIE KLIENTA weryfikuje i sprawdza dany samochód z USA (istnieje mozliwośc zamówienia przeglądu technicznego -  robi to wykfalifikowany rzeczoznawca z USA, który sprawdza bardzo dokładnie wybrany samochód, po czym przesyła do nas dokładny raport z ogledzin wraz z dokładnymi zdjeciami i opisem stanu technicznego wybranego auta z USA - koszt takiej operacji to około 200$).
  3. Następnie w imieniu klienta dokonujemy zakupu wybranego przez klienta samochodu z USA (po uprzednim podpisaniu Umowy i wpłacie kaucji przez klienta na nasze konto Firmowe - kaucja od 2500PLN netto). W przypadku rezygnacji z zakupu auta z USA (po wpłaceniu depozytu) lub nie kupieniu auta, czy to na aukcji, czy z salonu, w każdej chwili i na każde żądanie, wpłacona przez klienta wcześniej kaucja jest mu zwracana w całości BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW - jest to zagwarantowane w UMOWIE.
  4. W ciągu 48 godzin od momentu zakupu samochodu w USA klient zobligowany jest do wpłacenia na konto w USA pozostałej sumy pieniędzy w dolarach amerykańskich za samochód z USA + koszty importu samochodu z USA do Polski lub Niemiec.
  5. Po odnotowaniu wpłaty na koncie, kupiony samochód w USA  zostaje przetransportowany z miejsca zakupu do portu, gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do portu przeznaczenia
  6. Na życzenie klienta ubezpieczamy samochód z USA na czas transportu i wysyłamy go w kontenerze do Europy.
  7. Firma spedycyjna, na mocy podpisanych przez Państwa pełnomocnictw, dokona odprawy celnej samochodu i zleci jego transport pod wskazany przez Państwa adres. Faktura za należności celne i opłaty spedycyjne, zostanie wysłana do Państwa pocztą elektroniczną i na jej podstawie dokonają Państwo przelewu za należności celne i spedycyjne. Oryginały wszystkich dokumentów otrzymają Państwo wraz z pojazdem.
  8. W dniu dostarczenia samochodu do klienta firma AMER-AUTO pobiera prowizję za załatwienie wszystkich formalności związanych z importem.
  9. Odbierasz pojazd, rejestrujesz  i wiesz, że skorzytsałeś z usług profesjonalnego importera :)

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania

AMER-AUTO Make Your dream real :) motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl