mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/amerauto/www/include/connection.php on line 36 - www.amer-auto.pl
 Samochody z USA - import pojazdów nowych i używanych

Transport

Koszt transportu samochodu z USA

Amer Auto to wiodący na polskim rynku importer samochodów ze Stanów Zjednoczonych. Co jednak wiąże z faktem sprowadzania samochodów zza oceanu, poza kosztem samego auta? Przedstawiamy krok po kroku z czym wiąże się koszt transportu auta z USA do Polski. W jego cenie, oprócz kwoty dostarczenia tego pojazdu do Polski, mieści się także suma ubezpieczenia podczas trwania samego przewozu.

Koszty dostarczenia do Polski samochodu z USA

Koszt transportu z USA do Polski danego pojazdu, to zarówno koszty jego przewozu po lądzie, jak i przez Ocean Atlantycki. Amer Auto kupuje samochody na terenie całej Ameryki, a jak powszechnie wiadomo jej obszar jest olbrzymi. Co oczywiste, wiąże się to z przetransportowaniem takiego pojazdu drogą lądową do najbliżej znajdującego się portu, skąd drogą morską przetransportowany zostanie do Europy. Następnie, z portu w Europie pojazd przewożony jest drogą lądową bezpośrednio do odbiorcy - to wszystko wiąże się z kosztami. Dokonując transportu zakupionych przez naszych klientów samochodów po terenie Stanów Zjednoczonych, z miejsca gdzie pojazd został zakupiony do portu morskiego, korzystamy jedynie z zaufanych i renomowanych przewoźników.

Jak można się domyślić, odległość od miejsca zakupu samochodu do portu, z którego jest on transportowany, może być różna. Z reguły jest to przedział od od 250$ do 1100$, a średni koszt dostarczenia auta do portu z miejsca jego kupna, to około 400$. Dokładny koszt takiego transportu na terenie USA wyliczany jest dla naszych klientów przed ewentualnym zakupem danego pojazdu, po określeniu miejsca w którym pojazd się znajduje. Samochody zakupione w Stanach Zjednoczonych są transportowane przez Ocean Atlantycki w kontenerach. Koszt transportu z USA przez Atlantyk w kontenerze auta zakupionego przez naszych klientów to około 1000$, w zależności od wielkości auta. Cena ta obejmuje koszty transportu z USA do Europy samochodu wraz z jego z załadunkiem, a także opłatami portowymi w Stanach Zjednoczonych i z odprawą celno - eksportową w Stanach Zjednoczonych. Statki towarowe z kontenerami, w których umieszczone są pojazdy dla naszych klientów przypływają do portu w niemieckim Bremerhaven. Istotną opcją jest możliwość samodzielnego sprawdzania aktualnej pozycji kontenera z samochodem.

Koszty transportu samochodu z USA - ubezpieczenie

Koszty transportu z USA samochodu to koszty dostarczenia go do Europy oraz dodatkowo, na życzenie klienta, kwota ubezpieczenia dostarczanego pojazdu. Korzystamy tylko i wyłącznie na największych i najbardziej renomowanych firm przewozowych, które oczywiście posiadają własne ubezpieczenie transportowanych towarów, jednakże na specjalne życzenie klienta możemy dodatkowo ubezpieczyć wszystkie transportowane przez nas samochody z Ameryki (klient otrzymuje polisę ubezpieczeniową auta na własne dane) . Ubezpieczenie obejmuje zarówno transport lądowy, jak i transport przez ocean na pokładzie okrętu w kontenerze. Samochód transportowany ze Stanów Zjednoczonych można ubezpieczyć od całkowitego zaginięcia (między innymi zatonięcia statku wraz z pojazdem, spalenia, zniszczenia lub kradzieży itp.). Ubezpieczenie takie kosztuje 100$ za każde 5000$ wartości tego pojazdu. 
Copyright © www.amer-auto.pl