mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in: /home/amerauto/www/include/connection.php on line 36 - www.amer-auto.pl
 Koszt transportu saochodu z USA do Polski - Amer Auto

Koszty transportu

Koszt transportu samochodu z USA do Polski

Kupując samochód za oceanem musimy liczyć się z kosztami jego transportu, zarówno po terenie USA jak również przez ocean. Samochody kupujemy z całej Ameryki. Zakupiony przez nas samochód musi zostać przetransportowany z miejsca zakupu do najbliższego portu gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do Europy.

Transportując zakupione przez klientów samochody po terenie USA (z miejsca zakupu do portu) kozystamy tylko i wyłącznie z dużych i zaufanych przewożników.

- koszt transportu samochodu po terenia USA to średnio około 400$ - (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu, gdzie auto zostanie zapakowane do kontenera, zakres: od 250$ do 1100$). Dokładny koszt transportu samochodu po terenie USA wyliczamy naszym klientom przed ewentualnym zakupem, znając miejsce postoju auta

Samochody kupione w USA transportowane są przez ocean w kontenerach.

- koszt transportu samochodu w kontenerze to: 1000$ port Bremerhaven

Podane ceny zawierają koszt transportu samochodu przez ocean wraz z załadunkiem, opłatami portowymi (w USA) i odprawą celną - eksportową (w USA).

Na życzenie klienta ubezpieczamy wszystkie wysyłane przez nas samochody. Poprzez naszą stronę można samodzielnie sprawdzać aktualną pozycję kontenera.

W pozostałych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji na temat kosztów i procedur transportu.

AMER-AUTO Make Your dream real :)  
Copyright © www.amer-auto.pl