Amer-Auto

Koszty transportu

Koszt transportu samochodu z USA do Polski

Kupując samochód za oceanem musimy liczyć się z kosztami jego transportu, zarówno po terenie USA jak również przez ocean. Samochody kupujemy z całej Ameryki. Zakupiony przez nas samochód musi zostać przetransportowany z miejsca zakupu do najbliższego portu gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do Europy.

Transportując zakupione przez klientów samochody po terenie USA (z miejsca zakupu do portu) kozystamy tylko i wyłącznie z dużych i zaufanych przewożników.

- koszt transportu samochodu po terenia USA to średnio około 400$ - (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu, gdzie auto zostanie zapakowane do kontenera, zakres: od 250$ do 1100$). Dokładny koszt transportu samochodu po terenie USA wyliczamy naszym klientom przed ewentualnym zakupem, znając miejsce postoju auta

Samochody kupione w USA transportowane są przez ocean w kontenerach.

- koszt transportu samochodu w kontenerze to: 800$ port Bremerhaven

Podane ceny zawierają koszt transportu samochodu przez ocean wraz z załadunkiem, opłatami portowymi (w USA) i odprawą celną - eksportową (w USA).

Na życzenie klienta ubezpieczamy wszystkie wysyłane przez nas samochody. Poprzez naszą stronę można samodzielnie sprawdzać aktualną pozycję kontenera.

W pozostałych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji na temat kosztów i procedur transportu.

AMER-AUTO Make Your dream real :) motocyklezusa.pl  amer-auto.pl

Amer-Auto
ul. Ignacego Paderewskiego 275
86-300 Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 8762484302
REGON: 382366682
e-mail: biuro@amer-auto.pl Facebook
telefon: (56) 64 115 45
 
Copyright © www.amer-auto.pl