Koszty transportu

Koszt transportu samochodu z USA do Polski

Kupując samochód za oceanem musimy liczyć się z kosztami jego transportu, zarówno po terenie USA jak również przez ocean. Samochody kupujemy z całej Ameryki. Zakupiony przez nas samochód musi zostać przetransportowany z miejsca zakupu do najbliższego portu gdzie zostanie zapakowany do kontenera i wysłany do Europy.

Transportując zakupione przez klientów samochody po terenie USA (z miejsca zakupu do portu) kozystamy tylko i wyłącznie z dużych i zaufanych przewożników.

- koszt transportu samochodu po terenia USA to średnio około 400$ - (w zależności od odległości z miejsca zakupu do portu, gdzie auto zostanie zapakowane do kontenera, zakres: od 250$ do 1100$). Dokładny koszt transportu samochodu po terenie USA wyliczamy naszym klientom przed ewentualnym zakupem, znając miejsce postoju auta

Samochody kupione w USA transportowane są przez ocean w kontenerach.

- koszt transportu samochodu w kontenerze to: 1000$ port Bremerhaven

Podane ceny zawierają koszt transportu samochodu przez ocean wraz z załadunkiem, opłatami portowymi (w USA) i odprawą celną - eksportową (w USA).

Na życzenie klienta ubezpieczamy wszystkie wysyłane przez nas samochody. Poprzez naszą stronę można samodzielnie sprawdzać aktualną pozycję kontenera.

JONALNA FIRMA TRANSPORTOWA, platforma zamknięta, transport motocykla na specjalnej metalowej palecie przystosowanej do przewozu motocykli, transport ubezpieczony, przewoźnik przy załadunku dokładnie sprawdza otocykl, robi raport ewentualnych uszkodzeń motocykla (+ dokumentacja fotograficzna), w momecie odbioru kliet z tym raportem sprawdza czy motocykl nie został w jakikolwiek sposób uszkodzony podczas transportu).

W pozostałych zakładkach znajdą Państwo więcej informacji na temat kosztów i procedur transportu.

AMER-AUTO Make Your dream real :)  
Copyright © www.amer-auto.pl