O Nas

Firma AMER-AUTO import aut i motocykli z USA do krajów europejskich.

JESTEŚMY JEDNĄ Z PIERWSZYCH FIRM W POLSCE ZAJMUJĄCĄ SIĘ PROFESJONALNYM IMPORTEM AUT I MOTOCYKLI Z USA.

Podstawą naszego działania jest uczciwość i rzetelność, zapewniamy Państwu doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w imporcie aut z USA oraz tysiące sprowadzonych pojazdów z ameryki jest gwarancją pewnego i udanego zakupu.

Sprowadzenie auta z USA jest opłacalne, kiedy współpracujesz z rzetelnym i sprawdzonym dealerem. Importem aut i motocykli z USA zajmujemy się od 2008r, jesteśmy polską firmą z gronem zadowolonych klientów. Siedziba firmy AMER-AUTO skąd zarządzamy importem aut z USA znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz). Posiadamy również przedstawicielstwa na terenie Polski północnej (Gdynia) oraz centralnej (Warszawa).

Współpracujemy z dilerami wszystkich marek samochodów amerykańskich i europejskich. Dla naszych klientów kupujemy auta z USA z największych, a zarazem najtańszych giełd pojazdów uszkodzonych z USA (aukcje z ubezpieczalni w USA), od osób prywatnych oraz z salonów dealerskich w USA. Mamy dostęp do tysięcy ofert aut z terenu całych Stanów Zjednoczonych. Na przestrzeni lat sprowadziliśmy nie tylko „zwykłe” samochody i motocykle, ale także auta zabytkowe z USA, uwielbiane w Europie amerykańskie klasyki z USA. Mamy za sobą setki realizacji nietuzinkowych i bardzo rzadkich klasyków zza oceanu z najwyższej półki.

Firma AMER-AUTO w imieniu klienta załatwia wszystkie czynności związane z importem od A do Z – doradztwo, zakup, transport, opłaty, dokumenty itp. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i umowy, które będą dla Państwa gwarancją bezpiecznego i udanego zakupu. Korzystając z usług AMER-AUTO auto kupione za oceanem zostaje dostarczone do klienta pod dom z pełną dokumentacja, przygotowane do rejestracji, nie muszą Państwo borykać się ogromem formalności związanych z importem samochodu z USA.

POSTAW NA LIDERA W BRANŻY a przekonasz się że import auta z USA może być czystą przyjemnością, postaw na 30 – letnią pasję do motoryzacji, doświadczenie, wiedzę  i profesjonalizm.

AMER-AUTO Make Your dream real 🙂

 

Telefon:

Mail: