Procedura Importu auta z USA

Kontakt

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub sam wyszukaj auta z USA za pomocą wyszukiwarek (domów aukcyjnych w USA) znajdujących się na naszej stronie: Copart / IAAI. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, w której szczegółowo wyliczymy koszty importu samochodu z USA i przedstawimy wszystkie procedury.

Formalności

Po wyborze konkretnego pojazdu na licytacji w USA przygotujemy dla Ciebie Umowę zawierającą całkowity koszt importu auta z USA do POLSKI. Do Umowy, przed licytacją należy wpłacić kaucję (która jest w pełni zwrotna w przypadku braku zakupu auta - do 2 dni roboczych). Umowę podpisujemy u nas w biurze lub elektronicznie w formie mailowej.

Licytacja

Znając już koszty importu auta z USA do Polski, przed licytacją ustalamy z Tobą kwotę do jakiej mamy licytować wybrany przez Ciebie w USA pojazd. Po wygranej aukcji, do 2 dni roboczych jesteś zobligowany do zapłaty za wylicytowane w USA auto + koszty jego importu do europy.

Transport

Po dokonaniu zakupu załatwiamy transport auta po terenie USA z miejsca aukcji do portu, pakujemy do kontenera i wysyłamy do jednego z portów w Europie (zazwyczaj Bremerhaven). Przed załadunkiem do kontenera otrzymasz od nas zdjęcia auta oraz namiary na śledzenie trasy kontenera.

Odprawa

Po dostarczeniu przez przewoźnika kontenera z autem do portu w Europie otrzymasz od nas taką informacje. Następnie Agencja Celna w Twoim imieniu (na podstawie upoważnień) dokona wszystkich formalności związanych z odprawą celną Twojego auta. Otrzymasz również dokładne zdjęcia jego z rozładunku.

Transport pod dom

Po dokonaniu odprawy celnej zlecimy transport zakupionego w USA auta pod Twój dom. Wszystkie dokumenty od auta razem z tłumaczeniami potrzebnymi do rejestracji otrzymasz kurierem, cieszysz się zakupionym w USA autem i wiesz że skorzystałeś z usług PROFESJONALNEGO IMPORTERA 🙂

Telefon:

Mail: